7000 TL Black Friday PC Toplama

Bana Vatan'dan 500 TL civarında kasa ve PSU önerebilir misiniz? Ve hava akışının iyi olmaması neyi etkiler?
Bir de 2070 4100 TL'ye alınır mı ?
İkisini o bütçeye önermem zor. Vatan'da pek kasa yok, hep aynı marka kasalar. Seçtiğinizi alın o zaman. Hava akışı, içerideki sıcak havayı daha iyi tahliye etmesini sağlar. Bazı kasalar kronik sorunlu, yani içerideki havayı hiç dışarı atamıyor ve o zaman da parçalar daha fazla ısınır.
Bütçenize bağlı olarak, başka siteden ekran kartını alın derdim. 3500 lira gibi fiyatta satıyorlar. Bütün parçaları Vatan'dan mı alacaksınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok net bir şey diyemem ama önü cam kasa alınmamalı, mesh kasalar hava akışı için daha idealdir. Önü cam olsa da yandan hafif ızgara boşluklar var, oradan alıyordur.
Konuya biraz geç katılıyorum kusura bakmayın. Kasayı ben kullanıyorum yanları direk boş açık yani bir kaç yerden kasayı tutuyor o kadar hava soğutması gerçekten iyi fanlar çok ses yapmıyor o fiyata alınabilir kullanışlı bir kasa.

Konuya biraz geç katılıyorum kusura bakmayın. Kasayı ben kullanıyorum yanları direk boş açık yani bir kaç yerden kasayı tutuyor o kadar hava soğutması gerçekten iyi fanlar çok ses yapmıyor o fiyata alınabilir kullanışlı bir kasa.
Hangi kasaydı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı