7000 TL boş kasa tavsiyesi

Lian Li Uni Fan SL120 V2 White 120 mm ARGB Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bir şekilde bulup almanı öneririm 🙂 özellikle beyazı çok güzel. Sistem toplayalı 6 ay oldu ama bunu görünce içimde kaldı, mevcut kasamı satıp ben de alabilirim.

Attığım linkteki firmayı tanımam, Ağustos sonu teslim diyor ama acelen yoksa o tarihlerde piyasaya girer muhtemelen.

Bir şekilde bulup almanı öneririm 🙂 özellikle beyazı çok güzel. Sistem toplayalı 6 ay oldu ama bunu görünce içimde kaldı, mevcut kasamı satıp ben de alabilirim.

Attığım linkteki firmayı tanımam, Ağustos sonu teslim diyor ama acelen yoksa o tarihlerde piyasaya girer muhtemelen.
benimde 6 ay oldu alalı ekran kartını 4080 ya da zorlayıp 4090 almayı düşünüyorum

Bu kasayı tavsiye etmem. Bunun yerine Lian Li O11 daha iyi. Bunda çok fazla boşluk var, custom sıvı soğutma için çok iyi ama normal sistem için çok boş durur içerisi, hoş görünmez. Hele üst tarafı çok boş.

Bu kasayı tavsiye etmem. Bunun yerine Lian Li O11 daha iyi. Bunda çok fazla boşluk var, Custom sıvı soğutma için çok iyi ama normal sistem için çok boş durur içerisi, hoş görünmez. Hele üst tarafı çok boş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olayı o zaten, üst fanlar gölge düşürüyor o boşluğa. Ek olarak yeni bir model, kablo gizleme sistemi vs. başarılı.

Tasarım olayı göreceli bir durum tabii, tercih arkadaşın.

Geri
Yukarı