7000 TL bütçe ile sistem toplama

• Konuyu başlatan Fayse
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 1B
Rica ederim. Bu arada kasayı Cygnus seçin. Ön tarafı komple mesh delikli olduğu için çok iyi soğutması olacaktır. Yanında diğerine göre toplamda 4 tane RGB fan ile geliyor. Toplamda 6564₺
Evet evet öyle yaptım 7200 liraya tamamladım kasanın son halide bu tekrardan teşekkürler hayırlı günler hayırlı akşamlar :)

Dosya Ekleri

• 7200 TL.png
    7200 TL.png
    20,4 KB · Görüntüleme: 23
ustam yaptığın sistem fazla güzel olmuş ama dediğim gibi 7000 liranın üstüne çıkamıyorum zaten taksitle alacağım için vade farklarıyla 8500 lira oluyor sana 10000 lira 😀 ama dediğin gibi kasayı falan anakartı düşürünce fiyat düşüyor bi bakayım ben çok teşekkürler ☺☺
7 bin TL'yi 10 taksite bölseniz bile 8500 yapmaz o kadar vade farkı koyan hırsızdır. Krediyle bile 18'e bölünmüş para anca 8500 TL yapıyor...

7 bin TL'yi 10 taksite bölseniz bile 8500 yapmaz o kadar vade farkı koyan hırsızdır. Krediyle bile 18'e bölünmüş para anca 8500 TL yapıyor...
Doğru diyorsun valla ben teknobiyotikte aşırı vade farkı gördüğüm için öyle demiştim ama değilmiş gerçekten 12 ay taksitle sinerjiden 600 liralık bi vade farkı bindi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı