7000 TL bütçede CPU, RAM ve anakart tavsiyesi

bugracak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim, başlıkta belirttiğim gibi bir meblağ ayarlayabilirim maksimum desteğinize ihtiyacım var hiç anlamıyorum donanım işinden.
Thermaltake'in 750W PSU'lu bir kasam halihazırda mevcut.
Ekran kartım GTX 1060 Gaming X 6 GB.
500GB'lık bir SSD'ye sahibim.
Değiştirmek istediğim ekipmanlarım.
2x8 DDR3 1600 MHz RAM.
Intel i7-4790
ASUS H81M-E33 anakart. Maksimum fiyat olarak 7 bin TL belirledim fikirlerinizi bekliyorum.
Windows 7 ve Windows 10 Dual Boot kullanıyorum. Bazı oyunlarda D11'den ötürü W7 de daha iyi FPS alıyorum (Escape from Tarkov) fakat yeni nesil oyunlarda (Call of Duty Warzone) FPS'im çok düşük kalıyor. Biraz detay vermek istedim oynadığım oyun türünü bilmeniz belki fikir verirken bazı şeylere yardımcı olur. Bilemiyorum, şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkürler arkadaşlar parçaların siparişini verdim bunlara ek olarak
Samsung 970 Evo NVMe 1TB 3400MB-2500MB/s M.2 SSD (MZ-V7E1T0BW)
Siparişi verdim. Bunların montajı ile ilgili yardıma ihtiyacım olacak İstanbul/Pendik te evime gelebilecek arkadaşlar özel mesajdan montaj için istedikleri fiyatı yazabilirse sevinirim Pendik civarında dükkanı olan varsa aynı şekilde bende gelebilirim mesajlarımı sürekli kontrol edicem iyi forumlar üstteki arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum.
Ryzen 7 5800x için soğutucu almayı da düşünüyorum arkadaşlar 600 lira bütçem kaldı Scythe Fuma 2 ile bu işlemciyi kullanabilirmiyim arkadaşlar oc yaptığımda vs. ??

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı