7000 TL bütçeli RTX 2060 sistem önerisi

Halil_İbrahim

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yukarıda bahsettiğim gibi 7000 TL ile RTX 2060 olan bir sistem Vatan'dan toplanirsa sevinirim. Çünkü ailemin güvendiği tek yer orası. Jer neyse böyle bir sistem olması mümkün mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yukarıda bahsettiğim gibi 7000 TL ile RTX 2060 olan bir sistem Vatan'dan toplanirsa sevinirim. Çünkü ailemin güvendiği tek yer orası. Jer neyse böyle bir sistem olması mümkün mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Rez.
Ben de araştımıştım fakat 7 değil de üzerine 1 daha koymanız gerekebilir. 8000 TL yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde arkadaşın biri de Vatan'dan toplamak istemişti, söyle bir örnek vermiştim kendisine:

"Intel i5 10400F model işlemci internette 1475TL'ye satılırken Vatan'da 1805TL'ye satılıyor"

Yine de Vatan'dan alıp almamak sizin kararınız 🤷‍♀️

Vatan'dan bunu alabilirsin bütçenin 300TL üstünde.
Technopat bunun videosunu yaptı diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7300TL'ye 2060'lı 10400'lü mis gibi sistem var. Bunu alabilirsin @halil_ibrahim.

Merhaba, yukarıda bahsettiğim gibi 7000 TL ile RTX 2060 olan bir sistem Vatan'dan toplanırsa sevinirim. Çünkü ailemin güvendiği tek yer orası. Her neyse böyle bir sistem olması mümkün mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Hocam bazı parçalar Vatan'dan önerilebilir. Çünkü Vata gerçekten bazı malzemeleri gereğinden pahalıya satıyor. Üstelik Vatan'a güvenmesinler. 2 el ürünleri yenilenmiş olarak sattıkları ileilgili forumda konu bile açıldı.

2 tane:

Yaklaşık 7103 TL. Ekran kartı olarak aşağıdakini de alabilirseniz mutlu olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı