7000 TL civarı Android telefon önerisi

Bütçe
7000

Maxen

Hectopat
Uzun kullanım imkanı sunan, akıcı arayüze sahip, oyunda oynatabilen, kamerası da iyi telefon önerir misiniz? Bütçeyi yazdim ama aşabilir biraz...
Aklımdakiler;
Redmi Note 9S 128 GB 6 RAM.
Redmi Note 11 128 GB 6 RAM.
Samsung m33.
Bu telefonlarin arti ve eksileri nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun kullanım imkanı sunan, akıcı arayüze sahip, oyunda oynatabilen, kamerası da iyi telefon önerir misiniz? Bütçeyi yazdim ama aşabilir biraz...
Aklımdakiler;
Redmi Note 9S 128 GB 6 RAM.
Redmi Note 11 128 GB 6 RAM.
Samsung m33.
Bu telefonlarin arti ve eksileri nedir?

M33 almanı tavsiye ederim.

Redmi Note 11 kullanmadım ama 11 Pro kullandım Babam'da var gayet uzun şarjı giden bir telefon 120 Hz destekliyor ama 11'de 90 Hz destekliyor ama işinizi fazlasıyla görür oyunlarda ise performansı gayet iyi bence ama oynayacağınız oyuna göre değişir. Örnek vereyim çok saçma olsa da PUBG Mobile oyununda 40 FPS veriyor işlemcisi iyi olmasına rağmen onu da FPS arttırmak için birçok yol var oyun dosyalarını değiştirme gibi öyle yapabilirsiniz.

Tavsiyem A52 aslında, bütçeyi aşıyor biraz. Alınacaksa Note 11 tercih edilmeli bence. M33 biraz düşük kalabilir donanım olarak, kötü cihaz değildir ama beklentinizi bilmiyorum. 9S'ten uzak durun.

Bende takip ediyorum arasında kaldığım modeller Redmi Note 11s- Note 10 s ve Realme 8 Samsung'dan da m 33
Realme 8 daha iyi gibi, Xiaomi tarafının kamera performansından pek emin değilim normalde video tarafında 1080p 6O FPS veya 4K 30 FPS çekebilse direkt 11 s derdim fakat 10 s de bile olmasına rağmen bu özellik 11 s de yok çok tuhaf, daha sonra bu özellik yazılım ile gelebilir tabii.

Son düzenleme:
Tavsiyem A52 aslında, bütçeyi aşıyor biraz. Alınacaksa Note 11 tercih edilmeli bence. M33 biraz düşük kalabilir donanım olarak, kötü cihaz değildir ama beklentinizi bilmiyorum. 9S'ten uzak durun.
Redmi Note 11 donanım olarak M33'den nasıl iyi oluyor hocam?

Redmi Note 10S bakılabilir.
Redmi Note 11 asla önermem, SD 680 çok eski bir işlemci.
Peki herkese teşekkür ediyorum cevapları için ayri ayri yazmayayım... Kamerası iyi olarak hangi telefonu önerirsiniz? Bütçeyi 7500₺ olarak arttırıyorum.Samsung'un kamerası diğer markalara göre önde diye biliyorum.

Kamerası iyi hangi telefonu alayim ? Bütçe max 7.5k

Son düzenleme:

Geri
Yukarı