7000 TL civarı laptop önerisi

Bütçe
7000~8000 arası

St.Eiron

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.
7000 TL civarı laptop istiyorum. Fiyat 8000 kadar çıkabilir. Amacım fiyata göre en iyi Laptop'u almak. Masaüstü toplama veya alma isteğim yok. Marka takıntım yok (MSI, ASUS veya şu marka olacak gibi düşüncem yok.)
Dizüstü bilgisayarı oyun için alacağım. Daha yeni araştırmaya başladım, Monster Abra A5 v16.6.8 ve Monster Abra A7 v.12.4.1 gözüme iyi gözüktü.
Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Merhabalar.
7000 TL civarı laptop istiyorum. Fiyat 8000 kadar çıkabilir. Amacım fiyata göre en iyi Laptop'u almak. Masaüstü toplama veya alma isteğim yok. Marka takıntım yok (MSI, ASUS veya şu marka olacak gibi düşüncem yok.)
Dizüstü bilgisayarı oyun için alacağım. Daha yeni araştırmaya başladım, Monster Abra A5 v16.6.8 ve Monster Abra A7 v.12.4.1 gözüme iyi gözüktü.
Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Monster uzak durun, ikinci el düşünür müsünüz?

Hocam Monster markadan neden uzak durmalayım? İkinci el olur ama garanti olmalı.

Kronik sorunlu bir marka, ısınma vs daha sayamayacağımız sorun var. Alan şikayetçi oluyor. Forumları araştırırsanız hak vereceksiniz. İkinci el konusunda sizin için araştırabilirim, İstanbul'dan teslim alabilir misiniz ürünü?

Kronik sorunlu bir marka, ısınma vs daha sayamayacağımız sorun var. Alan şikayetçi oluyor. Forumları araştırırsanız hak vereceksiniz. İkinci el konusunda sizin için araştırabilirim, İstanbul'dan teslim alabilir misiniz ürünü?
Monster hakkında bilgi için teşekkürler hocam.Monster'ı araştırdım kasa,ısınma,servis alakasızlığı gibi sıkıntıları olduğunu öğrendim.Msı ve Asus modellerine baktım bütçe için,zaten Technopattaki büyük çoğunluk Asus ve MSI öneriyor.Bilgisayarı İstanbul'dan elden teslim alamam.Geç yazdığım için kusura bakmayın.
Asus ve MSI modellerine yeni bakıyorum.Sizce aşağıdaki modeller iyi midir?
Asus Tuf : https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ilgisayar-p-HBCV0000043I05?magaza=Hepsiburada
Msi:

Son düzenleme:
Monster hakkında bilgi için teşekkürler hocam. Monster'ı araştırdım kasa, ısınma, servis alakasızlığı gibi sıkıntıları olduğunu öğrendim. MSI ve ASUS modellerine baktım bütçe için, zaten Technopat'taki büyük çoğunluk ASUS ve MSI öneriyor. Bilgisayarı İstanbul'dan elden teslim alamam. Geç yazdığım için kusura bakmayın.
ASUS ve MSI modellerine yeni bakıyorum. Sizce aşağıdaki modeller iyi midir?
ASUS TUF: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ilgisayar-p-HBCV0000043I05?magaza=Hepsiburada
MSI:

Estağfurullah hocam, MSI alıp da pişmanım diyen biri görmedim. Eğer 256 GB yetecekse alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı