7000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Cidden artmış bilgisayar fiyatları. Pahalı olan şeyler bile daha çok artmış.

Hocam teknik servislerde sürünmek ve paranızı plastik kalitesine yatırmak istemiyorsanız monster en mantıklı seçim.

Screenshot_2020-09-27-00-06-25-585_com.android.chrome.jpg

Haklısınız hocam.

Kuzenim Acer kullanıyordu ama sürekli arıza çıkarıyordu ürün kronik olarak Acer'de böyle bir problem var mı?

Teknoloji şans işidir ben excalibur satın aldım ve 3 günde arıza verdi şu an msi kullanıyorum ve memnunum bu işler Şans işidir.
Kuzenim Acer kullanıyordu ama sürekli arıza çıkarıyordu ürün kronik olarak Acer'de böyle bir problem var mı?

monster sıkıntılı bir marka mı?

Benim iki arkadaşım kullanıyor ufak tefek sıkıntılar dışında memnunlar ama resimde attığım gibi sorunlar çok fazla şikayet vara bakarsanız anlarsınız. Dediğim gibi şans işi bu size sağlam da gelebilir kusurlu da.

100 dereceyi geçen ASUS'un stoklarını bitirebilirsiniz hocam :) Ryzen 7 4800H TUF Gaming'den bahsediyorum. Ayrıca şikayet var sitesinden alıntılamanızda çok komik. Orada tüm markalara şikayet açılıyor emin olun.
Umarım anlatabilmişimdir. Asus köklü bir firma elbette şikayet sayısı az olacak. Monster gelişmekte olan başarılı bir marka. Şikayet sayılarında geri dönüş oranıda önemli. Geri dönüş olmayacağını düşünen asus kullanıcıları şikayet oluşturmuyorlar bile.
20200927_123959.jpg
20200927_123938.jpg

100 dereceyi geçen ASUS'un stoklarını bitirebilirsiniz hocam :) Ryzen 7 4800H TUF Gaming'den bahsediyorum. Ayrıca şikayet var sitesinden alıntılamanızda çok komik. Orada tüm markalara şikayet açılıyor emin olun.

Asus tufun da sıcaklık problemleri var hocam doğru. Onun nedeni alttaki hava ızgaraları çok az. Ama en azından asusun kasası alüminyum diye asus önermiştim. Yoksa monster de kötü bir marka değil benim iki arkadaşım da monster kullanıyor biri 4 yıldır biri 1 yıldır. Ama insan pek riske girmek istemiyor yine de.
Umarım anlatabilmişimdir. Asus köklü bir firma elbette şikayet sayısı az olacak. Monster gelişmekte olan başarılı bir marka. Şikayet sayılarında geri dönüş oranıda önemli. Geri dönüş olmayacağını düşünen asus kullanıcıları şikayet oluşturmuyorlar bile.
Eki Görüntüle 682526Eki Görüntüle 682527

Monsterin yetkili servisi çok iyi orası doğru ona bir şey demem.

20200927_124441.jpg
20200927_124424.jpg

Notebook servisi ve teknik servisin derecelendirilmesinide bırakıyorum.
Asus tufun da sıcaklık problemleri var hocam doğru. Onun nedeni alttaki hava ızgaraları çok az. Ama en azından asusun kasası alüminyum diye asus önermiştim. Yoksa monster de kötü bir marka değil benim iki arkadaşım da monster kullanıyor biri 4 yıldır biri 1 yıldır. Ama insan pek riske girmek istemiyor yine de.

Monsterin yetkili servisi çok iyi orası doğru ona bir şey demem.
Hocam bence teknik servisi iyi olanı seçmek daha mantıklı geliyor. Çünkü herkes şans işi diyor. Asus alıp şanslı olursan daha avantajlı evet bunu kabul ediyorum. Ama benim öyle riske girme imkanım yoktu bu yüzden 3 ay önce monster abra a7 v12.2 aldım ve hala sıkıntısız kullanıyorum.

Şu an uzaktan eğitim için ve basit düzeyde(LoL, Valorant vb) oyun oynamak için bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Bütçem tam olarak yok ama 7000 TL'yi geçmese iyi olur.
Hocam bütçeniz artarsa uygun fiyata sıfır rtx 2060 laptop satıyorum. Yine fiyatta bir miktar da yardımcı olurum. Anka içi elden teslim imkanım da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı