7000 TL GTX 1060 3GB sistem tavsiyesi

Bütçe
7000 TL

Hocam kasanın önü kapalı değil mi?

6.762TL
Hocam anakart msi b450 tomahawk max seçmiştim uygun olurmu ? ve 3500x ile darboğaz olmayacakmı 1060 3gb?
O işlemci 3060'a kadar besliyor. Ekran kartını kastediyorsanız ekran kartı darboğazı diye bir şey yok zaten.
evet ekran kartı düşük kalıyor diyolar aklıma takıldı gtx1060 çokta kötü bi kart degil bence ama ryzen performanslarını bilmedigim için arada kaldım

Hocam anakart MSI B450 Tomahawk Max seçmiştim uygun olur mu? Ve 3500X ile darboğaz olmayacak mı 1060 3GB?

Evet ekran kartı düşük kalıyor diyorlar aklıma takıldı GTX1060 çok da kötü bir kart değil bence ama Ryzen performanslarını bilmediğim için arada kaldım

Ekran kartı güçsüz diye sisteme darboğaz yapmaz güzel üye. :) işlemci güçsüz olursa darboğaz yaşarsın ki önerilen işlemciler güçlü. 3500X veya 3600 vs alınmaz bu bütçe ile 5600X varken. 5600X çok çok daha güçlü bir işlemci.
Anakart olarak MSI istiyorsan:

Yani aslında kısmadım kasa hoşuma gitti görüntü olarak peki 3600x tercih etsem sıkıntı yaşarmıyım genel olarak güncel oyunlarda vs ?

Yani aslında kısmadım kasa hoşuma gitti görüntü olarak peki 3600X tercih etsem sıkıntı yaşar mıyım genel olarak güncel oyunlarda vs?

İleride ekran kartını yükseltince daha az FPS alırsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı