7000 TL günlük kullanım için telefon tavsiyesi

Bütçe
7000 TL

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 7000 TL civarında veya altında telefon bakıyorum, 128 GB veya üstü depolama alanı, uzun batarya ömrü ve az da olsa kaliteli kamera gibi etkenlere bakıyoruz, güncel olması veya oyun oynamak gibi bir kullanım amacımız yok bu özelliklerde hangi telefonu önerirsiniz?

6 GB RAM yeterli olacak mı kankam.
Ona göre buldum güzel bir şey.
Bütçeni aşmaz ise 9000-10000 arası Xiaomi Redmi 11 Pro 128 GB 8 GB RAM telefon buldum.
Bence bunu al çünkü sonra pişman olma kanka.

6 GB RAM yeterli olacak mı kankam.
Ona göre buldum güzel bir şey.
Bütçeni aşmaz ise 9000-10000 arası Xiaomi Redmi 11 Pro 128 GB 8 GB RAM telefon buldum.
Bence bunu al çünkü sonra pişman olma kanka.

6 GB RAM yeterli olacaktır sadece wp ve telefon görüşmeleri için kullanılacak. Samsung Galaxy A24'ü önerir misiniz?

Samsung A24 de daha fazla teknik özellik var bence Samsung A24 alabilirsin ama yine de araştır bence telefon konusunda çok iyi değilim.

Arkadaşlar merhaba 7000 TL civarında veya altında telefon bakıyorum, 128 GB veya üstü depolama alanı, uzun batarya ömrü ve az da olsa kaliteli kamera gibi etkenlere bakıyoruz, güncel olması veya oyun oynamak gibi bir kullanım amacımız yok bu özelliklerde hangi telefonu önerirsiniz?

Samsung Galaxy M34 al rahatına bak hocam fakat 10000 civarında.

Hocam ben POCO X3 NFC kullanıcısıyım A24 alıp babama X3'ü verecektim fakat A24 60 FPS video kaydı bile almıyormuş böyle olunca daha az fiyata bir şeyler bakmaya başladım Realme C55 6000 TL civarın alınır mı ? Mantıklı olur mu ? Sadece uzun yıllar olabildiğince az kasması olan bataryası iyi giden bir telefon istiyoruz.

Hocam ben POCO X3 NFC kullanıcısıyım A24 alıp babama X3'ü verecektim fakat A24 60 FPS video kaydı bile almıyormuş böyle olunca daha az fiyata bir şeyler bakmaya başladım Realme C55 6000 TL civarın alınır mı ? Mantıklı olur mu ? Sadece uzun yıllar olabildiğince az kasması olan bataryası iyi giden bir telefon istiyoruz.
Önermem. Realme 9 Pro bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı