7000 TL ile PocoPhone F1'den başka cihaza geçilir mi?

Sahin416

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selamlar. İyi akşamlar. Ben Pocophone F1 kullanıyorum. Kısaca özetlemek gerekirse;

Snapdragon 845
Sterio Hoparlör
4100 mAh Quick Charge 4.0
6.17 IPS LCD Panel
12+5 MP Arka kamera
6 GB RAM 64 GB hafıza
8.8mm Kalınlık
Android 10, MIUI 12 ROM mevcut

Genellikle fotoğraf çekiyorum, Asphalt 9, Call of Duty, Sosyal medya, ve teams gibi uygulamalar kullanıyorum. Şu anki piyasaya göre yeni bir telefona geçmeme gerek var mı? Aşırı kararsız kaldım, 7K bütçem var ama aldığımda boşa gitsin istemiyorum. Oyunlarda kalite ve grafiğe önem veriyorum, render tarzı sıkıştırma tarzı işler de yapıyorum yani işlemciyi de kullanıyorum. 2 senedir kullanıyorum bataryasını değiştirdim.

Şu an size sıkıntı oluşturmuyorsa bence gerek yok. 1-2 yıl daha geçsin. 5G telefonlar gelsin öyle değiştirmenizi öneririm.

Ancak AMOLED 90 Hz ekran istiyorsanız, yonga seti yetmiyorsa ve daha iyi bir kamera istiyorsanız şunu öneririm.

Şu an size sıkıntı oluşturmuyorsa bence gerek yok. 1-2 yıl daha geçsin. 5G telefonlar gelsin öyle değiştirmenizi öneririm.

Ancak AMOLED 90 Hz ekran istiyorsanız, yonga seti yetmiyorsa ve daha iyi bir kamera istiyorsanız şunu öneririm.

Hocam telefon günlük kullanımda en ufak bir sıkıntı yaşatmıyor. Lakin oyunlarda ısınıyor. Bende bu ısınma sorununu blackshark fancooler Pro ile çözdüm. En güncel oyunlarda rahat 60 FPS oynatıyor. Bende kararsız kaldım 2 senedir bende değiştirmeli miyim diye, önerdiğiniz telefon da gayet güzel.

Hocam telefon günlük kullanımda en ufak bir sıkıntı yaşatmıyor. Lakin oyunlarda ısınıyor. Bende bu ısınma sorununu blackshark fancooler Pro ile çözdüm. En güncel oyunlarda rahat 60 FPS oynatıyor. Ben de kararsız kaldım 2 senedir bende değiştirmeli miyim diye? Önerdiğiniz telefon da gayet güzel.

Isınma derken 50 derece üstünü görmüyorsa sıkıntı yok. 40-45 derece normal.

Arkadaşlar herkese selamlar. İyi akşamlar. Ben pocophone F1 kullanıyorum. Kısaca özetlemek gerekirse;

Snapdragon 845.
Sterio hoparlör.
4100 mAh quick charge 4.0
6.17 IPS LCD panel.
12+5 MP arka kamera.
6 GB RAM 64 GB hafıza.
8.8mm kalınlık.
Android 10, MIUI 12 ROM mevcut.

Genellikle fotoğraf çekiyorum, Asphalt 9, Call of Duty, sosyal medya, ve teams gibi uygulamalar kullanıyorum. Şu anki piyasaya göre yeni bir telefona geçmeme gerek var mı? Aşırı kararsız kaldım, 7K bütçem var ama aldığımda boşa gitsin istemiyorum. Oyunlarda kalite ve grafiğe önem veriyorum, render tarzı sıkıştırma tarzı işler de yapıyorum yani işlemciyi de kullanıyorum. 2 senedir kullanıyorum bataryasını değiştirdim.

Bataryayı nasıp degiştirdiniz hocam yetkili servisten mi? Bende F1 kullanıcısıyım artık dayanmıyor da.

Geri
Yukarı