7000 TL kasmadan GTA 5 oynatacak laptop önerisi

BuraKG49

Hectopat
6000-7000 bütçem var her yeri araştırdım ve değerli Technopat üyelerine de sormak istedim. GTA 5 GTA 4 CS:GO oyunlarında kasmadan 60FPS verecek laptop var mı? Varsa, harici ekran kartlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum epey.com'da en ucuz gaming notebook 10 bin küsur görünüyor. Bazı arkadaşlar internetin kıyısında köşesinde bir şeyler biliyordur belki tabi. İkinci el düşünür müsün?
Dostum epey.com'da en ucuz gaming notebook 10 bin küsur görünüyor. Bazı arkadaşlar internetin kıyısında köşesinde bir şeyler biliyordur belki tabi. İkinci el düşünür müsün?
Benim bu yaz 7800'e aldığım cihaz şu an 14000 TL.

Bütçe artırma şansınız varsa buna bakabilirsiniz.

Bilgisayar almamanı tavsiye ederek şu videoyu bırakıyorum neden alma dediğimi videodan anlarsın zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum bütçeni arttırman gerek malesef ya da 2. el bir pc alman gerekecek. Belki iyice araştırılırsa bazı hazır sistem masaüstüler o performansı verebilecek güçte olabilir.

Hocam yaşadığım yerde her siteden baktım laptop satan yok uzak yerlerde ise dolandırılmayın korkuyorum tavsiyeniz varsa 2.el link atarmisinz
Laptop Dünyası diye bir yer var dostum Konyada. Konyada baya popüler ve bilindik bir yer. İnstagram linkini atıyım site linkleri orda var bir araştır istersen. Yanlış bilmiyorsam n11 satışları falan olabilir. Login • Instagram

Yeni konular

Geri
Yukarı