7000 TL koltuk önerisi

Bütçe
7000

forta

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Oyuncu koltuğu almak istiyorum ama karar veremedim hangisi alsam. Birçok markanın birçok farklı koltuğu var. 183 boyum var ve 70 kilo civarındayım. Bana uygun sizin de deneyip memnun kaldığınız, deri olmayan, müsteri desteği iyi, malzeme kalitesi sağlam, kol dayamasında sünger ped olursa güzel olur. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim, iyi Sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu koltuklarını gereksiz buluyorum bu tarz ürünler zannımca çok daha iyi.

Oyuncu koltuklarını gereksiz buluyorum bu tarz ürünler zannımca çok daha iyi.

Kiminle konuştuysam hep bu cevabı aldım. Bana da mantıklı gelmeye başladı. Yazmış olduğunuz linkler üzerinden inceleme sağlayıp uygun olanı alacağım.

Adoreye bakabilirsin ama alırken magazadan al hem daha uygun hem de test edersin.

Hocam Eskişehir'de yaşıyorum burada yok galiba ama farklı mağazalara da bir göz atacağım.

Oyuncu koltuğu almak istiyorum ama karar veremedim hangisi alsam. Birçok markanın birçok farklı koltuğu var. 183 boyum var ve 70 kilo civarındayım. Bana uygun sizin de deneyip memnun kaldığınız, deri olmayan, müsteri desteği iyi, malzeme kalitesi sağlam, kol dayamasında sünger ped olursa güzel olur. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim, iyi sosyaller dilerim.

Rahat bir koltuk arıyorsan bütçeni arttırıp bu koltuğu almanı öneririm en ucuz visco yastıklı koltuk şu an budur.

Geri
Yukarı