7000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
8.500 TL

Lordrobin

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı forumlar,

Bana mikrofonu sağlam, mümkünse kablosuz bir Gaming kulaklık lazım. Kablolulardan çok çektim ama illada diyorsanız kablosuz iyi yok o zaman fark etmez.

Limitim 7.000 TL civarına kadar çıkıyor önerilerinizi bekliyorum, ( 2.000 aşa - yukarı fark etmez yeter ki sağlam ve sıkıntı çıkarmasın yeter )

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

https://www.amazon.com.tr/SteelSeries-Arctis-Wireless-Kulaklığı-Çıkarılabilir/dp/B07WDD4PTW/ref=asc_df_B07WDD4PTW/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510755171677&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=5046864369885232950&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012763&hvtargid=pla-816013493759&th=1

Hocam 7000₺'den ziyade ben bunun gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.Gecikme yapmaz, kalitelidir.

Bana mikrofonu sağlam, mümkünse kablosuz bir Gaming kulaklık lazım. Kablolulardan çok çektim ama illada diyorsanız kablosuz iyi yok o zaman fark etmez.

Limitim 7.000 TL civarına kadar çıkıyor önerilerinizi bekliyorum, ( 2.000 aşa - yukarı fark etmez yeter ki sağlam ve sıkıntı çıkarmasın yeter )

G733 Pro olabilir. Profesyonel arenada en çok tercih edilenlerden.

Oyun için mi kullanacaksiniz ve ne tarz oyunlar.

Selam dostum,

Vallahi ne zamandır bu da benim aklımda ama kime sorsam sıkıntı yaşarsın, logi biraz problem yaratıyor uzun vadede cart curt diyorlar, şüphelendim.

Benim önerme sebebim kulaklığın çıkışından bu yana profesyonel arenada(özellikle CS:GO tarafında) kullanılması. Özellikle profesyonel arenada çokça kullanılan modellere yönel. Hangisi sana uygunsa onu al.

Benim önerme sebebim kulaklığın çıkışından bu yana profesyonel arenada(özellikle CS:GO tarafında) kullanılması. Özellikle profesyonel arenada çokça kullanılan modellere yönel. Hangisi sana uygunsa onu al.

Sponsorlu olabilir mi?

SteelSeries Arctis Pro Wireless + Bluetooth Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu var ama işinize ne kadar yarar bilemem ve bütçeyi aşıyor biraz.

Oyun için mi kullanacaksiniz ve ne tarz oyunlar.
Selamlar ,

Valla dostum Genelde tek oynadığım oyunlar , Valorant , COD , Fivem , R6 şimdilik .

En çok oynadığım R6 o yüzden sağlam ses kasmaya ihtiyacım var doğal olarak , Fivemdede güzel mikrafon kalitesi yetiyor zaten

Selamlar dostum ,

Bunu herkes önerdi herhalde baya sağlam bir ekipman :D

Yeni konular

Geri
Yukarı