7000 TL laptop tavsiyesi

BurakDuman973

Centipat
Babam'ın laptopu artık iyice eskidi 2012 model bir laptop. Babama işi gereği (avukat) çantasına atıp götüreceği pili 5-6 saat gidecek bir laptop arıyorum. Bütçe 5-6-7 civarları. Kamerası iyi olan bir laptop olsa iyi olur. i5 olsa çok çok güzel olur. (Isınmama açısından.) Ben biraz araştırdım fakat gönlüme göre bir laptop bulamadım. Yardımlarını bekliyorum Technopat kullanıcıları.

Ürünle ilgili yorum yok ancak pil ömrü 7-12 saat olarak seçili. i5 işlemcisi var 1.6 GHz'den Turbo Boost ile 3.9 GHz'e kadar çıkıyor markası da ASUS.

Birde ekran 1080P olursa memnun olurum :D Bu ürün nedense pek içime sinmedi. Uzun süre kullanacağı için babam iyi bir şey olabilir maks 7k civarları. Ekran , Pil Ömrü ve Isınmama en büyük etkenler. Teşekkürler.

Bir de ekran 1080P olursa memnun olurum :D Bu ürün nedense pek içime sinmedi. Uzun süre kullanacağı için babam iyi bir şey olabilir maks 7K civarları. Ekran, Pil Ömrü ve Isınmama en büyük etkenler. Teşekkürler.

Ortalama pil ömrü 9 saat, ağırlığı 1.8 KG ve Intel i7 10. nesil işlemci var. 512 GB SSD ve 8 GB RAM.

Son düzenleme:
Hocam şu anda ben Masaüstü PC yanında kendim bir laptop kullanıyorum İ7 7.Nesil işlemcili. Cihaz çok fazla ısınıyor. Bundan korkuyom. Bundan ötürü İ5 olsun dedim çünkü i5 8265U laptop kullandım 3 ay kadar ( Hackintosh Kurup Kullandım ) İşlemci normal kullanım esnasında 40 derece civarları. İ7 ise 70-80 Derece arası. Termal macun yenilendiği halde.

Intel olmasını istiyor. Bu yüzden olamayabilir.

Aslında Babam ile mağazaya gidip baktık. Huawei modelini çok beğendik. Fakat hem huawei olması hemde APU olması kafamı karıştırdı. Aklıma yatarsa bu model de olabilir. D15 Daha güzel bence. Depolama olarak yeterli olur 256 fakat hafiflik olarak D14 daha mantıklı gibi. Huawei alınır mı?

Geri
Yukarı