7000 TL laptop tavsiyesi

Monil55

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

Maksimum 7000 TL olacak, GTA 5, CS:GO ve Valorant gibi oyunları (40 fps bile olsa olur) oynatacak laptop önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam Sıfır Olarak Bu Var.

Buda Oyun Testleri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçesini biraz artıracaksa şu uygun olabilir mi? Acer Swift 3 SF314-43 NX.AB1EY.002 Ryzen 5 5500U 8 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 14" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bende bunun 128'lik olanı vardı. 4 bine almıştım.

Bütçesini biraz artıracaksa şu uygun olabilir mi? Acer Swift 3 SF314-43 NX.AB1EY.002 Ryzen 5 5500U 8 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 14" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sizin attığınızda iyiymiş. Benim ki bütçenin dışına biraz fazla çıktı galiba :D

8000 verilmez buna.

Bu çok daha iyi.

Sizin attığınızda iyiymiş. Benim ki bütçenin dışına biraz fazla çıktı galiba :D
Hocam alttakinin 128 GB'lik olanı bende var da. Yorumları çok iyiydi. Ama bendekinin menteşesi biraz kötü. Şansdır diyorum. Çünkü yorumlar çok olumluydu. Zaten arkasında çöküntü vardı. Darbe aldığı için vs de olabilir ama ben değiştirmedim.

Neyse işte. Bu da üst modeli oluyor herhalde.
8000 verilmez buna.

Bu çok daha iyi.
Diğerine verilir mi?

Hocam alttakinin 128 GB'lik olanı bende var da. Yorumları çok iyiydi. Ama bendekinin menteşesi biraz kötü. Şansdır diyorum. Çünkü yorumlar çok olumluydu. Zaten arkasında çöküntü vardı. Darbe aldığı için vs de olabilir ama ben değiştirmedim.

Neyse işte. Bu da üst modeli oluyor herhalde.

Diğerine verilir mi?

Evet hocam benim attığıma 7000 TL verilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı