7000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
7000₺

.Neo.

Kilopat
Kız arkadaşım 7000 TL bütçe ile laptop almak istiyor. Monster kronik sorunlar dolayısıyla istemiyor. 16 GB RAM bulunur mu çok sanmıyorum ama bulunur ise mükemmel olur. Neler önerebilirsiniz? ("Monster neden almıyorsun?" ve "Kronik sorunları yok." tarzı şeyler yazmayın lütfen. Almayacak. Daha önceden benim ve tanıdıklarımızın hatasına düşmek istemiyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız arkadaşım 7000 TL bütçe ile laptop almak istiyor. Monster kronik sorunlar dolayısıyla istemiyor. 16 GB RAM bulunur mu çok sanmıyorum ama bulunur ise mükemmel olur. Neler önerebilirsiniz? ("Monster neden almıyorsun?" ve "kronik sorunları yok." tarzı şeyler yazmayın lütfen. Almayacak. Daha önceden benim ve tanıdıklarımızın hatasına düşmek istemiyor.)

7.2K ya Acer Nitro var 144Hz o kadar çıkabilirseniz link atayım.
Fiyatı yükselmiş kusura bakmayın.

Kız arkadaşım 7000 TL bütçe ile laptop almak istiyor. Monster kronik sorunlar dolayısıyla istemiyor. 16 GB RAM bulunur mu çok sanmıyorum ama bulunur ise mükemmel olur. Neler önerebilirsiniz? ("Monster neden almıyorsun?" ve "kronik sorunları yok." tarzı şeyler yazmayın lütfen. Almayacak. Daha önceden benim ve tanıdıklarımızın hatasına düşmek istemiyor.)

Oyuncu mu çünkü bu bütçede genelde ofis ve ev için var ama onlarda belli başlı oyunları oynatır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı