7000 TL marka PC

7000-8000 tl bilgisayar

• MSI Infinite S 9SI-093XTR Intel Core i5 9400F 8GB 1TB 256+256GB

• MSI Infinite 9SI-885TR Intel Core i5 9400F 8GB 1TB + 256GB

• ASUS GL10CS-TR020T Intel Core i5-9400 GTX 1660 1TB+256GB

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Merhaba öncelikle,
Ebeveynlerim toplama PC istemiyor 7000-8000 TL fiyat bandında marka bir oyun kasası önerir misiniz?
(Monitör ve klavye mouse dahil değil)

Bence bir konuşmayı deneyin çünkü 7 8 k çok para bu kadar parayı vermişken düşük performans neden alasınız.

Anne baba anlayışı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu iki videoyu ailene izletirsen ve her parçanın garantili geldiğini ailene söylersen belki fikirleri değişir.

Bence bir konuşmayı deneyin çünkü 7 8 k çok para bu kadar parayı vermişken düşük performans neden alasınız.

Merhabalar öncelikle ne yazık ki toplama bir sistem alma şansım yok daha pahalı olsun ama hazır olsun diyorlar ve ben MSI ve ASUS arasında kaldım ileride sistemi yükseltmek istersem sizce hangisinde daha rahatlık sağlarım ve aynı zamanda desteğiniz için de sağ olun :)
Bu arada toplama pc yi marka olarak yiyecek kişiler de değiller ne yazık ki :)

Ama sizin bildiğiniz başka güzel kasalar da varsa her zaman önerilerinize açığım:
Oynayacağım oyunlar genellikle single player 3A oyunlar olacak ultrada 60 fps bir performansistiyorum bu sistemi düşünürken
Son olarak bir şey söylemek istiyorum ben çok seyahat eden biriyim siz MSI infinite 9'si modelini önerdiniz ama MSI infinite s modeli de aynı donanımlar daha küçük boyutta birleştirilmiş ben onu tercih edecektim havalandırmasının da iyi olduğunu duydum sizin görüşleriniz neler?
Ekran kartı ve işlemcisi de modüler aynı zamanda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı