7000 TL monitör önerisi

luudipieones

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam dostlar. Yakın zamanda PC toplamayı düşünüyorum. Monitör konusunda kararsızlıklar yaşadığım için sizden öneri istiyorum. Bütçe en fazla 7 bin TL olacak şekilde öneri sunarsanız sevinirim. Baktığım birkaç model vardı ama başka seçenekler vesaire oluşsun istiyorum. Bu kadar az seçenek arasından tercih yapmamın doğru olmayacağını düşünüyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. İyi günler efenim :)

Sistem özellikleri nedir? Hikayeli oyunlar için 2k tercih edilebilir. Ama online oyunlarda 240 hz daha mantıklı olur. Ki profesyonellik yoksa 1080p 165 hz de yeterli olur.

Öncelikle herkese selam dostlar. Yakın zamanda PC toplamayı düşünüyorum. Monitör konusunda kararsızlıklar yaşadığım için sizden öneri istiyorum. Bütçe en fazla 7 bin TL olacak şekilde öneri sunarsanız sevinirim. Baktığım birkaç model vardı ama başka seçenekler vesaire oluşsun istiyorum. Bu kadar az seçenek arasından tercih yapmamın doğru olmayacağını düşünüyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. İyi günler efenim :)

İtopya´da şu an indirim var TUF gaming´in tüm monitörlerinde. Eğer profesyonel oynuyorsan 180Hz üstü öneririm ama profesyonel oynamayacaksan 165Hz yeterli olacaktır. Redirect Notice benimki bu ve gayet iyi. Üzgünüm şimdi gördüm indirim bitmiş.

1440p 165 Hz mi istiyorsun yoksa 1080p 240 Hz mi?

Açıkçası bir ara 2K monitör bakıyordum. Arkadaşım 2K alma dedi. Nedenini sorunca da bir şey söylemedi, o yüzden kararsızım:)

Sistem özellikleri nedir? Hikayeli oyunlar için 2k tercih edilebilir. Ama online oyunlarda 240 hz daha mantıklı olur. Ki profesyonellik yoksa 1080p 165 hz de yeterli olur.
Ryzen 5 7600 - rtx 3090 hocam keyfi ve çocukluk hevesimi karşılamak için alıyorum profesyonelllik bir durum yok ama oyun seçimim biraz karışık isterseniz başka bir konuda steam kütüphanemi paylaşabilirim bu sayede öneriniz konusunda sizin için de mantıklı fikirler oluşacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı