7000 TL monitör önerisi

Bütçe
7000
hocam 8 bine kadar çıkabilirim en fazla Valorant Watch Dogs falan oynayacagım ondan soruyorum. 270 Hz daha iyi olur gibi geliyor bir de 1ms yerine 0.5 ms daha iyi değil mi? Bir de VA ile IPS farkı nedir?

IPS daha canlı ve güzel görüntü sunuyor ghosting derdide yok fazla.

Sağ olun hocam şu 8 bin liralık monitörü alabilirim bütçeyi çıkardım o kadar ama 16 bin liraya satıyorlar bu Sinerji'de 8 bin lira bir gariplik yok mu sizce?

Asus TUF Gaming VG249QM1A 23.8" 1 ms Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 270 de var ama 1700TL fark var size kalmış ben olsam vermezdim arkadaşın attığını alırdım.

Hocam CS vali gibi oyunlar için 170 Hz yeterli midir sizce?

Sağ olun hocam şu 8 bin liralık monitörü alabilirim bütçeyi çıkardım o kadar ama 16 bin liraya satıyorlar bu Sinerji'de 8 bin lira bir gariplik yok mu sizce?

Diğerleri çok yükseğe koymuş Sinerji güvenilirdir. Bu arada ekran kartınız nedir? 2K için yeterli mi?

Tamamadır hocam bir de kasa önerir misiniz 30k ya kadar çıkartabiliriz uzun ömürlü olsun istiyorum 11. sınıfım sınavlarım var bu ekonomide her şey pahalanmadan yeni bir tane alayım istiyorum.

Onun için yeni konu açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı