7000 TL Monitör ve Fare Dahil Sistem Toplama

SSD değişmeli. Bellek 2x8GB olarak alınmalı. Ryzen işlemcilerde çift kanal bellekler, daha fazla performans vermekte. Başka söyleyecek birşey yok. Sistem güzel.

Bir de ürünlerinizin çoğu, Nanokatalog'da stok dışı ve tedarik süreci belirtiliyor. Uzun bir süre beklemenize neden olabilir.

Tek bellek daha ucuza geliyordu. O yüzden tercih etmiştim. Fakat öneriniz için sağolun. SSD'yi de ucuz olduğu için tercih ettim. Bu fiyatlarda SSD önerebilir misiniz?

Opera Anlık Görüntü_2019-01-16_235843_www.nanokatalog.com.png

Altta görebilirsiniz. Size sinerji.gen.tr üzerinden bir sistem toplamaya çalışacağım.

asd.png

Buyrun. Aynı sisteme monitör ve fareyi ekleyince, bütçenizin 100-200TL civarı dışına çıkıyor. Sanırım sistemi kendiniz toplayacaksınız. Parçaların ismini referans alarak, piyasadan daha uygun fiyata toplayabilirsiniz. Boş yere günlerce Nanokatalog'u beklemeyin.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 360571

Altta görebilirsiniz. Size sinerji.gen.tr üzerinden bir sistem toplamaya çalışacağım.

Eki Görüntüle 360572

Buyrun. Aynı sisteme monitör ve fareyi ekleyince, bütçenizin 100-200TL civarı dışına çıkıyor. Sanırım sistemi kendiniz toplayacaksınız. Parçaların ismini referans alarak, piyasadan daha uygun fiyata toplayabilirsiniz. Boş yere günlerce Nanokatalog'u beklemeyin.

Anladım fakat 8 gb ram ve daha alt model bir anakart tercih etmek istemem. Fakat yinede öneriniz aklımda bulunacak. Sağolun.

Zaman sıkıntın yoksa nanokatolog uygun ancak vatan gibi sitelerdede bu ramler 380 civarı suan , topladığın sistem birebir 4.2 ye teknobiyotikte var ben olsam o ekran kartını almazdım ısınma sorunu yaşayacak gibi geliyor , monitörü daha önce kendim kullandım gayet iyiydi , jd ssd kesinlikle almamalısın userbenchmarkta hep sistemin en kötü parçası olarak gözüküyordu okuma yazmaları ilk günden 300mb gibi değerler veriyor 100 tl fazla ver Samsung al , yada hddyi iptal et 480lik bir Samsung ssd al ikisinin parasına ben öyle tercih ederdim , psu fsp veya coolermaster bakmanı tavsiye ederim en azından bilindik markalar tabi ışık takıntın yoksa , mause için padsiz daha ucuz bulabilirsen onu al 90x40 padlar 20 25 lira suan heryeri örtersin rahat geniş alanın olur , anakartı kesinlikle yurtiçi al ve bios güncellemesi işte msi pek stabil bir firma değil ramlerin frekans değerinide pro m2 vdh karşılıyor daha uyguna almış olursun aradaki ses yongası gibi farklara fazla ödeme ,2x8 RAM herzaman daha iyi oluyor bütçeni aşacaksa bugün 1x8 al gelecek aylarda ekleme yaparsın ve son olarak masterbox serisi bu değil başka bir kasam oldu kombinin yanında oturur gibi hissediyordum aşırı gürültülüydü hava sirkilasyonu çok kötüydü suan itopya veya sinerjide masterbox pro 3 olması lazım yine coolermasterın ben olsam onu tercih ederdim , iyi günlerde kullan bol şans

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı