7000 TL sistem önerisi

M3ymus

Decapat
Daha fazla  
2022'ye kadar 7000 TL bütçeli bilgisayar almayı planlıyorum. Şu an piyasa çok berbat ekran kartı fiyatları uçmuş durumda şimdi almayı planlamıyorum ama aralık gibi bir bilgisayar alacağım o zamana kadar ekran kartı stokları düzelir mi? Düzelirse 7000TL'ye gerçekten iyi bir oyun bilgisayarı toplanılabilir mi? Önerileriniz varsa link atabilirsiniz.

2022'ye kadar 7000 TL bütçeli bilgisayar almayı planlıyorum. Şu an piyasa çok berbat ekran kartı fiyatları uçmuş durumda şimdi almayı planlamıyorum ama aralık gibi bir bilgisayar alacağım o zamana kadar ekran kartı stokları düzelir mi? Düzelirse 7000TL'ye gerçekten iyi bir oyun bilgisayarı toplanılabilir mi? Önerileriniz varsa link atabilirsiniz.

Hocam piyasa çok değiştiği için alacağınız kesinleştiği zaman toplarsak daha iyi olur.( lütfen beni yanlış anlamayın 😃) ama illa isterseniz toplayabilirim.

Şu zaman düzelir diye bir şey diyemeyiz. Tahmini 1-2 yılı daha var diye düşünüyorum. 7000 TL'ye şu an monitör dahil i3 10100F GTX 1650 bir sistem toplanabilir. Veya APU PRO bir sistem toplayıp, stoklar düzelince RTX bir ekran kartı alırsınız.

1619785378323.png

Böyle özelleştirin piyasa düzelince güzel bir ekran kartı alın.

Geri
Yukarı