7000 TL sistem toplama

SSD kronik sorunlu kasa Frisby içinde C4 taşıyor. Önermem bu kasayı.

Hocamın dediği gibi güvenilir bir sistem değil insanları genelde böyle kandırıyorlar.

Özelleştirme var kanka oradan istediğini seçsin en fazla 300 500 oynar bu sistemi toplamak istese en az 8000 bence kaçırmasın.

Dostum ayrıca bana reklam yapıyorsun gibi geldi bir önceki açtığın konuya da bakınca İtopya reklamı yapıyor gibi bir halin var 😅

Hocamın dediği gibi güvenilir bir sistem değil insanları genelde böyle kandırıyorlar.

Dostum ayrıca bana reklam yapıyorsun gibi geldi bir önceki açtığın konuya da bakınca it.

Dostum ayrıca bana reklam yapıyorsun gibi geldi bir önceki açtığın konuya da bakınca İtopya reklamı yapıyor gibi bir halin var 😅

Dostum iki konu açtım biri OEM Key biride.
Opya reklamı yapıyor gibi bir halin var.

Dostum 2 kere konu açtım biri OEM Key biride BIOS ekranı ile ilgili İtopya nereden çıktı?

Yeni konular

Geri
Yukarı