7000 TL telefon önerisi

Bütçe
7000

as_not_found

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf A15 FA507NV:Ryzen 7 7735hs-RTX4060 Mobile GPU-DDR5 Sk Hynix 4800 Mhz 2x8 Ram- 512GB Micron nvme SSD
Telefonumun camı kırıldı ve yeni cam taktıramadım, bu durum dolayısıyla yeni telefon alacağım. Ancak telefonlar hakkında bilgilerim kısıtlı ve bu konuda çok kararsızım bütçeme uygun bir telefon modeli önerir misiniz?

Telefonumun camı kırıldı ve yeni cam taktıramadım, bu durum dolayısıyla yeni telefon alacağım. Ancak telefonlar hakkında bilgilerim kısıtlı ve bu konuda çok kararsızım bütçeme uygun bir telefon modeli önerir misiniz?

Hocam 2. El alacağım diyosanız iPhone 8 alabilirsiniz hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne amaçla alacaksınız.
Telefonu gündelik kullanım için alacağım, oyun oynayan birisi değilim ancak telefonumun bataryasının beni uzun süre idare etmesini isterim. Kamera konusunda çok iyi olsun diye bir şartım yok ama bu bütçeyle olabildiğince iyi olmasını istiyorum.

Samsung Galaxy A23 ben a23 kullanıyorum gayet memnunum kardeşim a13 kullanıyor. Fakat memnun değil kasmalar vs oluyormuş öle dedi.

Hocam EasyCep'te yenilenmiş telefonlar var isterseniz oraya bir bakın ya da Omix X600 alabilirsiniz.

Geri
Yukarı