7000 TL'ye ANC kulaklık önerisi

Bütçe
7000 TL

AKTgoldengun

Hectopat
Daha fazla  
Bizim apartmanın yanındaki apartman yıkıldı ve yeni bina yapıyorlar. İnşaat sesi çok rahatsız ediyor bu yüzden iyi ANC içeren kulaklık arıyorum. Artık o kadar rahatsız etmeye başladı ki normalde 1000 TL bile zor verirdim bir kulaklığa şu an 7000 TL vermeye hazırım. Dediğim gibi 1. önceliğim ANC kalitesi kulak içi üstü fark etmez. Eğer ANC olan bir oyuncu kulaklığı varsa daha da iyi olur ama önceliğim değil.
Aklımda JBL Quantum One var onda ANC varmış galiba ama ANC ölçen bir teste rastlamadım internette ne kadar iyi olur bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o kadarına gerek yok, ben Aliexpress'ten Bluedio T7+ almıştım 350 liraya o kulaklığın ANC'si bile müthiş ses kesiyordu.

Karar verene ve ürün gelene kadar inşaatın bitecek olma ihtimalinide göz önünde bulundurmakta fayda var. O kadar bezdirdiğine göre muhtemelen bir süredir devam etmekte :)

JBL quantum One yurt dışında top 10 kulaklıklar arasına giriyor. Eğer alırsanız inceleme yapmanızı dört gözle bekliyorum hocam. Eğer çok iyiyse ben de bütçe arttırıp almak istiyorum.

JBL quantum One yurt dışında top 10 kulaklıklar arasına giriyor. Eğer alırsanız inceleme yapmanızı dört gözle bekliyorum hocam. Eğer çok iyiyse ben de bütçe arttırıp almak istiyorum.
Quantum one kablolu olmasına rağmen çok ağır 370 gram anc'sini de çok beğenmemişler. Galiba ya xm4 alıp v-moda mikrofon ile oyuncu kulaklığı niyetine xm4 kullanıcam ya da inzone h9 alıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı