7000 TL'ye bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

Daha fazla  
Arkadaşım Sabancı'da bilgisayar mühendisliği okuyacak, lisansı tamamlayana kadar (5 yıl) ona yetecek bir laptop almak istiyor. Öğrenimi boyu hiçbir problem çıkartmayacak, her türlü programı sıkıntısız çalıştıracak bir laptop bakıyoruz. Oyun oynamıyor. Bütçe konusunda gerekirse 7 bine kadar çıkabileceğini söyledi ama fiyatı ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum yazılımcı dostlarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım Sabancı'da bilgisayar mühendisliği okuyacak, lisansı tamamlayana kadar (5 yıl) ona yetecek bir laptop almak istiyor. Öğrenimi boyu hiçbir problem çıkartmayacak, her türlü programı sıkıntısız çalıştıracak bir laptop bakıyoruz. Oyun oynamıyor. Bütçe konusunda gerekirse 7 bine kadar çıkabileceğini söyledi ama fiyatı ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum yazılımcı dostlarım.

Hocam arkadaş zaten oyun oynamıyor, bu yüzden bu model gereksiz olur.

Uzun yıllar dayanmasını istemiş o yüzden attım. Ona şık ve güçlü bir ürün lazımdı taşırkende zorlanmaması gerekyirodu. Bende bu şartları karşılayan en güçlü laptopu attım.

8 GB RAM yeterli olur mu sizce? Bu arada bütçe aslında 7K değil, zorlamayla 7K'ya kadar çıkabilir, o da çok gerekli ise. Daha uyguna işini görebileceği bir şey yok mudur?

bilgisayar mühendisliği okuyacak oyun oynamıyor yapacağı şey dizi film izlemek python, c vs öyle aman aman bişeye gerek yok küçük taşınabilir matebook alıp geçebilir direk.

Geri
Yukarı