7000 TL'ye hazır masaüstü önerisi

YGTS

Centipat
Daha fazla  
Daha önce de sordum fakat ben bilgisayarı kendim toplayamam, hem uğraşacak vaktim yok hem de mutlaka bir zarar veririm endişesi taşıyorum. Ayrıca hafta sonu yasaklar varken bilgisayarcıya götüremem, götürsem bile güvenemem.

Dolayısıyla çok hızlı açılabilen, uygulamaları kasmadan çok hızlı açabilen ve arada sırada yeni oyunları oynatabilen bir masaüstü lazım. 7000 TL bütçe artı da olabilir. Hazır sistem tavsiyesi ama şöyle güvenilir yerlerden olursa daha iyi olacaktır.

Bu özelliklere yakın olursa:
i5 veya i7 ya da muadili AMD
16 GB RAM
SSD NVMe 500GB
2 TB HDD
İyi bir anakart
GeForce 4 GB
Wi-Fi (son model)
Bluetooth 5
FreeDOS
Ultra HD görüntüleri kasmadan çalıştırabilsin
Monitör yok(UHD alıcam daha sonra)

Öneriniz?

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 1613755878385.png
    1613755878385.png
    45,6 KB · Görüntüleme: 35
Bu sitelere güvenilir mi bir de?
Ya bir sorun çıksa.

Güvenilir merak etme sorun çıkmaz eğer çıkarsada iade edersin arkadaşlarında önerdiği benim de tekrar linkini bıraktığım sistem cidden güzel ve çok ucuz. Kampanya süresi bitmeden al bence yanında klavye mouse ve kulaklıktan istediğin bir hediyeyi de yanında veriyorlar. Mesela kulaklık şu an 500-550TL arasında yani demek istediğim kaçırma bu sistemi ayrıca arkadaşların dediği özelleştirmeleri yaparsan daha güzel olur.
Sistemin videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son olarak bir tanede CPU soğutucusunu ücretsiz olarak gönderiyorlar oda 150TL değerinde bir ürün. Elini çabuk tut bence stoklar her an bitebilir.

1613808049467.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı