7000 TL'ye kadar kasa önerisi

Bütçe
7000

Morkretsherre

Hectopat
Merhaba.

Arctic Liquid Freezer II 280 RGB'ya da DeepCool LS520SE ARGB sıvı soğutma alacağım. Şu anda Cooler Master H500M ARGB kullanıyorum ama kablolarda temazsızlık olduğu için kasamı değiştireceğim. Bütçeme göre kasa önermenizi rica ediyorum. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Merhaba.

Arctic Liquid Freezer II 280 RGB'ya da DeepCool LS520SE ARGB sıvı soğutma alacağım. Şu anda Cooler Master H500M ARGB kullanıyorum ama kablolarda temazsızlık olduğu için kasamı değiştireceğim. Bütçeme göre kasa önermenizi rica ediyorum. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Lian li bu bütçede en iyisi. 420mm sıvı soğutma takabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba.

MSI MPG Gungnir 300r airflow olabilir hocam 6.500 civarı almıştım ben güzel kasa Arctic Liquid Freezer II 360mm kadar sığıyor tavsiye ederim şu an fiyatı uçmuş biraz stok olmadığı için herhalde.

Geri
Yukarı