7000 TL'ye kadar monitör önerisi

RioEsquiree

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İndirimlerden faydalanarak monitör almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. Gsync desteklemeli , IPS panel ve ergonomik olması tercihim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

Hocam bunu alırım ben ama 2K'da oynamam mümkün değil. GTX1650'li laptopum var. Yakın zamanda sistem toplayacağım. 4060 Ti'dan yukarı çıkmam da zor gözüküyor. Ama affınıza sığınarak bilgisizliğimden soruyorum 2K monitörde 1080p oynamak zarar verir mi? Yani almışken ve indirimde bütçe de varken 2K alayım dursun denilebilir mi?

Hocam bunu alırım ben ama 2K'da oynamam mümkün değil. GTX1650'li laptopum var. Yakın zamanda sistem toplayacağım. 4060 Ti'dan yukarı çıkmam da zor gözüküyor. Ama affınıza sığınarak bilgisizliğimden soruyorum 2K monitörde 1080p oynamak zarar verir mi? Yani almışken ve indirimde bütçe de varken 2K alayım dursun denilebilir mi?

Zarar vermez. Al dursun.

Merhaba arkadaşlar. İndirimlerden faydalanarak monitör almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. G-SYNC desteklemeli, IPS panel ve ergonomik olması tercihim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.

Ekran kartı ve sistem özelliklerine göre değişir. Örneğin sistemin çok sağlamsa Cyberpunk gibi oyunlarda 60FPS ve iyi görüntü hedefliyorsan 60 FPS 4K mönitör birşeyler tavsiye ederizm

Yeni konular

Geri
Yukarı