S23 FE ve X6

S23 FE ve X6 Pro kıyası yapan sayfa bilgi vs var mı?
Hocam her şey kağıt üzeri karşılaştırma değil. X6 Pro şurada 2-3sene sonra elinizde kalır. Zaten oyun için diyorsanız şunuda bilin o internetteki oyun performanslarını 1 bilemedim 1,5 sene veriyor.

Hocam her şey kağıt üzeri karşılaştırma değil. X6 Pro şurada 2-3sene sonra elinizde kalır. Zaten oyun için diyorsanız şunuda bilin o internetteki oyun performanslarını 1 bilemedim 1,5 sene veriyor.
Sayın gucuk fanboyluk yapmayın. Size S23 FE'nin şuradan bi dünya negatif özelliğini çıkartırım. Gerek var mı buna? Bence yok. Kıssadan hisse oyun ve işlemci performansı için X6 Pro. Kamera için S23 FE.

Bilmediğiniz telefonlar hakkında garip garip yorumlar yapıp kendinizi komik duruma sokmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu dışı ama Nanoreview'in puanlaması gerçekten saçma oluyor çoğu zaman. Dediğiniz doğru bu arada, hiç fanboyluğa gerek yok. Birisi kendisine uygun özelliklere sahip bir cihaz seçmek istemiş sadece.
Benim kastettiğim; Nanoreview'ın puanlamasından ziyade, her iki cihazın da kullanım amacının farklı olmasıdır. Dolayısıyla kullanıcı avantaj ve dezavantajlarına bakıp kendisine en uygun özelliklere sahip cihazı seçebilir. Katılıyorum size.

Zaten konu sahibi de karşılaştırma linki istemiş o yüzden paylaştım.

Benim kastettiğim; Nanoreview'ın puanlamasından ziyade, her iki cihazın da kullanım amacının farklı olmasıdır. Dolayısıyla kullanıcı avantaj ve dezavantajlarına bakıp kendisine en uygun özelliklere sahip cihazı seçebilir. Katılıyorum size.

Zaten konu sahibi de karşılaştırma linki istemiş o yüzden paylaştım.

Eyvallah arkadaşlar, X6 Pro sipariş ettim umarım pil konusunda üzmez.

Sayın gucuk fanboyluk yapmayın. Size S23 FE'nin şuradan bir dünya negatif özelliğini çıkartırım. Gerek var mı buna? Bence yok. Kıssadan hisse oyun ve işlemci performansı için X6 Pro. Kamera için S23 FE.

bilmediğiniz telefonlar hakkında garip garip yorumlar yapıp kendinizi komik duruma sokmayın.

2 telefonu da kullanan çevrem oldu. Bence direkt POCO alınmaz ama nazik oldum X6 Pro alınmaz dedim. Lütfen telefonu 1 hafta kullanıp PUBG'de 90FPS veriyor inanamıyorum diye yapılan testlerden ibaret bilginizi etrafa saçmayın. Araştırında konuşun herhalde epeyden karşılaştırma+TikTok incelemelere bakarak yorum yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı