7000 TL'ye laptop önerisi

Daha fazla  
Merhaba. 5000-7000 TL arası laptop bakıyorum. i3, i5, Ryzen 3, Ryzen 5 olabilir. Dokunmatiklik, 360⁰ dönme vs önemli değil. İnternet işlerimi görsün, fotoğraf ve videolara bakabileyim istiyorum. Kasası da sağlam olsun, dandik bir şey olmasın. Sizce bu özelliklerde en iyi laptop hangisidir, ne önerirsiniz?

Merhaba. 5000-7000 TL arası laptop bakıyorum. i3, i5, Ryzen 3, Ryzen 5 olabilir. Dokunmatiklik, 360⁰ dönme vs önemli değil. İnternet işlerimi görsün, fotoğraf ve videolara bakabileyim istiyorum. Kasası da sağlam olsun, dandik bir şey olmasın. Sizce bu özelliklerde en iyi laptop hangisidir, ne önerirsiniz?

Casper marka laptoplardan uzak durun çok ısınıyor ve malzeme kalitesi kötü aynı şey bazı Lenovo marka laptoplar için de geçerli önerilerim;
Sıfır ürün olarak size bunları uygun buldum.
Önemli not 2.el alırsanız daha F/P ürünler alırsınız.

Ürünlerin inceleme videolarına bakın hocam ona göre öneri veririm yine.

ASUS X509FA-BRT951T-8​

Casper marka laptoplardan uzak durun çok ısınıyor ve malzeme kalitesi kötü aynı şey bazı Lenovo marka laptoplar için de geçerli önerilerim;
Sıfır ürün olarak size bunları uygun buldum.
Önemli not 2.el alırsanız daha F/P ürünler alırsınız.

Ürünlerin inceleme videolarına bakın hocam ona göre öneri veririm yine.
Teşekkürler, bakıyorum ürünlere.

Hocam bunu gördüm 7 k var deyince konu sahibi bende üstü fiyat olmasın diye atmadım iyi ki attınız.

Hocam bunu gördüm 7 k var deyince konu sahibi bende üstü fiyat olmasın diye atmadım iyi ki attınız.
Ryzen 5 almak isterdim ama çok bir fark olmaz sanki, standart kullanım amacım sonuçta. Teşekkürler.

Geri
Yukarı