7000 TL'ye Oyuncu Laptopu Önerisi

Kilopat
Yer
İzmit
Daha fazla  
Merhabalar, oyun için kullanılacak özellikle 17.3 inch oyuncu laptopu alacağım. Bu bütçeye en performanslı hangi laptopu alabilirim ? Önerilerinizi bekliyorum yarın almayı planlıyorum. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bir piyasa araştırmasına çıktım casper excaliburun G850 7700 modeli nasıldır sizce ? Aynı özelliklere sahip asus 10000 TL civarında idi tabi arada bir asus kalitesi var.

Bugün bir piyasa araştırmasına çıktım casper excaliburun G850 7700 modeli nasıldır sizce ? Aynı özelliklere sahip asus 10000 TL civarında idi tabi arada bir asus kalitesi var.

Arada sadece Asus kalitesinin farkı yok, üstünde bir de Casper’in garanti kalitesizliği gibi bir çok sorun var. Benim tavsiyem Casper’a yaklaşmamanız, üstte ekte ki Monster’ı düşünmeden almanız.

Önermiş olduğum bilgisayar daha güncel bir sisteme sahip.
Monster hakkında bazı kötü yorumlar mevcut malzeme kalitesi gibi ürünü yurtdısında buldum MSI 1 yıl uluslarası garantili hem de.
Yurtdışından almaktan vazgeçtim o yüzden şuan seçeneklerim bunlar ve gerçekten kararsızım. Sizce hangisini seçsem veya başka bir tavsiyeniz var mı ?
Asus ROG Strix GL703VM-GC035T Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + Fiyatı
Dell G3 17-fb75d256f162c Ci7-8750h 16gb 2tb 256gb Ssd Gtx1060 17" - n11.com
Tulpar T7 V16.1.1 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Konuya cevap verenlere teşekkürler Monster t7 v16 aldım freedos windows kurup kullanacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı