7000 TL'ye Sistem Toplama

Ayberk Karataban

Hectopat
Daha fazla  
WhatsApp Image 2018-06-23 at 18.42.15(1).jpeg

İlk Olarak Vatan'a gittim ve özelliklerini söylediğim bilgisayarı bu fiyata güncel dolar kuruyla topladı ve fiyatı 7.5 bin lira dedi (Windows Dahil).

WhatsApp Image 2018-06-23 at 18.42.15.jpeg

Sonra MediaMarkt'a gittim ve MSI ile ilgili sıkıntılarını falan söyledi, Gigabyte falan veriyim dedi dedim ver. Sonra Windows'suz böyle bir sistem topladı, fiyatı da 7371TL dedi. Ben de internette araştırmaya girdim.

Screenshot_2.png
Screenshot_1.png

Sonuç olarak istediğim bilgisayarı QP bilişim'de 6.5k'ya bulabildim. Son soru olarak QP bilişim güvenilir midir? Yoksa gidip Vatan'dan mı almalıyım? Sistemde bir sıkıntı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimkisi bir öneri olsun o zaman:

Ryzen tercih edeceksen sadece Asus ve Asrock tercih et X370 K5 kullanıcısı olarak diyorum bunu. Kasa olarak da konsol boyutunda kasalar var zaten ryzenler ve orta seviye intel işlemciler stok fanla bile serin çalışıyor.

QP bilişimi seven de var sevmeyende bir abim orda çalışıyordu yönetimden ötürü ayrıldım dedi...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı