7000 TL'ye SoC tavsiyesi

Bütçe
7000

Excalibur10

Centipat
Daha fazla  
Merhaba
Telefondan beklentilerim, günlük telefon görüşmeleri, 3 saat kadar müzik dinleme, Yandex navigasyon 2 saat, sosyal medya uygulamaları, Office programlarını kullanabilen bunları kullanırken sıfır takılma olması gerekiyor benim için, fotoğraf çekerken çektikten sonra kasmayan, orta derecede oyun oynayabilecek (FPS oyunları oynamıyorum daha sakin oyunlar) ve bunları en az 5 yıl kasmadan yapabilecek işlemci nedir? Bu işlemciye ne kadarlık bir batarya gerekir? Belirtirseniz sevinirim. Direkt telefon olarak sorunca Hepsiburada gibi saçma sapan yerlerin fiyatlarına göre tavsiyeler geliyor. Vatan'a bakıyorum 3-5 bin daha yüksek ve benim işime yaramıyor. Bunun için işlemci ve batarya olarak soruyorum bunları barındıran telefonlara ben bakacağım artık 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
S20 FE Snapdragon modeli sorunsuz bir cihaz. Bu modelinin iki varyantı var. Exynos 990 olan S20 FE modelinin güç tüketimi, performans ve rakibine göre daha fazla ısınması durumu mevcut. S20 FE Snapragon almamak büyük hata.

vazgeçtim kesinlikle almayı düşünmüyorum zamanında 820 faciasını yaşadım.
SD 820 modelinden bahsediyorsan o sorunsuz bir yongaydı.

S20 FE Snapdragon modeli sorunsuz bir cihaz. Bu modelinin iki varyantı var. Exynos 990 olan S20 FE modelinin güç tüketimi, performans ve rakibine göre daha fazla ısınması durumu mevcut. S20 FE Snapragon almamak büyük hata.

SD 820 modelinden bahsediyorsan o sorunsuz bir yongaydı.
Cayır cayır yanıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı