7000 TL'ye telefon tavsiyesi

Gurumibur

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu butceye iPhone 11'den daha iyi ya da ona denk bir telefon varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android kullanıcısıyım. Android'in özelliklerini ve artılarını dibine kadar kullanırım. Ama telefona yüksek meblağlar ödeyecekseniz Apple alsanız daha iyi olur. Android'de amiral gemisi de alsanız Android sürüm güncellemeleri taş çatlasa 3 yıl sürer. Aplle'da çok çok daha uzun bu süre.
RAM olayına takılmayın. IOS bu konuda az ve öz iş yapıyor.
Aynı uygulamanın IOS ve Android versiyonuna baktığınızda kalite farkı var. Apple Store'daki Google uygulamaları bile Android'den daha kaliteli.

Android kullanıcısıyım. Android'in özelliklerini ve artılarını dibine kadar kullanırım. Ama telefona yüksek meblağlar ödeyecekseniz Apple alsanız daha iyi olur. Android'de amiral gemisi de alsanız Android sürüm güncellemeleri taş çatlasa 3 yıl sürer. Aplle'da çok çok daha uzun bu süre.
RAM olayına takılmayın. iOS bu konuda az ve öz iş yapıyor.
Aynı uygulamanın iOS ve Android versiyonuna baktığınızda kalite farkı var. Apple Store'daki Google uygulamaları bile Android'den daha kaliteli.

iPhone 11, S20 FE'den daha uzun omurlu mu?

iPhone 11, S20 FE'den daha uzun omurlu mu?
Evet daha uzun ömürlü. Uzun ömür konusunda iPhone ile yarışabilecek telefon yok piyasada. Şöyle örnek vereyim benim iPhone 5 vardı kullanmıyorum ama hâlâ güncelleme desteği dışında çalışıyor. ( telefon 9 yıllık )

Yeni konular

Geri
Yukarı