7000TL hazır sistem önerisi

Bilmiyorum, AMD'ye pek güvenmiyorum ekran kartı olarak çünkü AMD oyuna odaklı ekran kartları üretiyor diye biliyorum.

Birkaç arkadaşım RX 590 580 kullanıyordu şikayet edenler vardı aynı şekilde oyunda gelenlerdende duymuştum işinizi garantiye almak isterseniz NVIDIA derim. Ama uygun fiyatlı olarak kaliteli markaların AMD ekran kartları alınabilir mining yapanlar bile var o kartlarla.

Merhaba, sosyal üyeleri yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bütçem 7000TL.

oynayacağım oyunlar şunlar: Valorant, CS:GO, Minecraft, GTA V, League of Legends ve canım isteyince de edit yapıyorum, kayıt alıyorum.​

Nasıl bir sistem önerirsiniz kasa ve 500W Power Boost PSU elimde var.gtx
alma kardeşim bu devirde 7000 liraya adamlar sana günahını satmaz

Arkadaşlar GTX 1050 Ti gibi sistem istiyorum. Render hızı pek önemli değil hatta hiç önemli değil, oyunlarda performanslı olsun yeter. Yani en az GTA 5'i orta ayarlarda oynatsın.

Tekrar ufak bir ekleme yapayım 7 bin TL bütçeni arttırmaya çalış şu an o paraya alacağın herhangi bir PC ne edit ne oyunda seni memnun etmez 1050 Ti sistemler oldu minimum 9 10k zaten ama belli başlı günlerde indirim yapan hazır sistem satan siteler var oralardan belki bulabilirsin.

Ryzen 5 5600G APU sistem alıp sonradan yükseltin bence. GTX 1050 Ti Ryzen 3 1200 sistem almak ölü yatırım olur. İşlemciyi de yükseltmek zorunda kalırsın. Ryzen 5 4650G'de olur. APU sistemlerde pahalanmış.
Bu arkadaşın dediğini yapacağım.

Geri
Yukarı