7000TL kasa topladım

Bütçe
7200
Technopat sosyal kuralları

6- Konu altına "Teşekkür ederim" ya da var olan bir mesajı tekrar yazmak gibi gereksiz mesajlar atmak yerine "Beğen" butonunu kullanın.
8- Noktalama işaretlerine dikkat edin. Cümleye büyük harfle başlayın, nokta ile bitirin.

Dostum Sinerji.gen.tr güvenilirmidir.Tavsiye ettiğiniz kasayı almayı düşünüyorum.

Evet güvenlidir ve fiyatları diğer sitelere göre uygundur. 2 ay önce ordan kardeşime hazır sistem aldık. Kablolamayı çok iyi yapıyorlar.

Evet güvenlidir ve fiyatları diğer sitelere göre uygundur. 2 ay önce ordan kardeşime hazır sistem aldık. Kablolamayı çok iyi yapıyorlar.
Kasa olarak ne ekleyebilirim.Rgb olursa güzel olur ama kalitelimi o kasalar onu bilmiyorum.

RX 5700XT'nin Gigabyte modeli, en az diğer modeller kadar iyi kalmamak ile birlikte hepsinden daha iyidir. Gigabyte modeli, en iyi 3 RX 5700XT modeli arasındadır.

Kasa olarak ne ekleyebilirim.Rgb olursa güzel olur ama kalitelimi o kasalar onu bilmiyorum.
Cygnus güzel bir modeldir. Ön tarafı mesh olduğu için hava akımı konusunda da sorun yaşamazsınız. İçerisinde RGB kontrolcü ve 4 adet fanla geliyor.
Ranker Sinerji'nin kendi markasıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…