7000TL laptop önerisi

Aéda

Decapat
Daha fazla  
Piyasada birçok ürün var ama hangisini almalıyım? Monster'da garanti bitince hata vermeye basliyor diyorlar. Excalibur elektrikli ısıtıcı diyorlar. Ben en az 4 yıl kullanmak istiyorum. Oyun için kullanacağım. Simdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
7000 TL' ye iki seçenek var GTX 1650 ve GTX 1660TI laptoplar . GTX 1660TI alabilmen için bütçeni biraz daha arttırman gerekebilir ama indirim kuponları ve HP geri ödemesi ile fiyatı düşürebilirsin ve önerim bu cihaz olur : https://www.hepsiburada.com/hp-15-e...=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc ama oyun amaçlı kullanacağın için 8GB ram yetmeyececektir bir 8GB daha eklemen gerekir bu yüzden bütçeni aşmış olur.

Ben 1 yıl monster kullandım ve gayette memnundum. Monster düşünecek olursan bu modelleri öneririm :

Bu modelleri de +8GB ram ekleyerek kullanabilirsin

Ayrıca hepsiburada indirimi varken bu da düşününebilir 16GB var cihazda

İ7 işlemci düşünürsen bu da var :

Ben olsam şuan Asus'u veya Acer'ı tercih ederim. Monster olarak da F/P olarak Abra A5 V15.2.1' i tercih ederim.

Excalibur G770 kullanıcısıyım. Elektrikli ısıtıcı gibi bir olay bulunmuyor, diğerleri kadar ısınıyor. Bunu diyenler 5-10 yıl öncesi modelleri göz önünde bulundurarak konuşuyor genelde. Monster, Excalibur, Acer modelleri fiyat / performans olarak tercih edilebilir. Düzgün ve hassas kullanıma bağlı olarak kullanım ömrünü artırırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı