7000TL monitör dahil PC toplama

selcukdemir

Hectopat
Bütçem 7000 TL. İlk defa masaüstü bilgisayar toplayacağım. En canavar performansı, en yüksek FPS'leri alabileceğim bir sistem kurmamda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Çok şahane bir monitör hem 144Hz hem IPS panel :)

Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2tane)

Gıgabyte Rx5600xt Wındforce Oc 6gb Ddr6 192bit Gv-r56xtwf2oc-6gd - n11.com (RTX2060 gücünde)

Asus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Çok şahane bir monitör hem 144Hz hem IPS panel :)

Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2tane)

Gıgabyte Rx5600xt Wındforce Oc 6gb Ddr6 192bit Gv-r56xtwf2oc-6gd - n11.com (RTX2060 gücünde)

Bu sistemi almayın, 7000tl'ye çok daha iyileri toplanır, işlemciden kısıp ekran kartına fazla vermenin bi anlamı yok, kasa en ucuz tarihten kalma kasalardan ve içindeki güç kaynağıda güvenilmez. Ayrıca bu arkadaşın zoruna gitmiş anlaşılan benim çok önce attığım alakasız yorumlara gülücük atmış ve bunu sadece bana yapmıyor göründüğü gibi başka insanlara'da yapıyor.

Bu sistemi almayın, 7000tl'ye çok daha iyileri toplanır, işlemciden kısıp ekran kartına fazla vermenin bi anlamı yok, kasa en ucuz tarihten kalma kasalardan ve içindeki güç kaynağıda güvenilmez. Ayrıca bu arkadaşın zoruna gitmiş anlaşılan benim çok önce attığım alakasız yorumlara gülücük atmış ve bunu sadece bana yapmıyor göründüğü gibi başka insanlara'da yapıyor.
Başka insanlara falan yapmıyorum. Sen 4-5 kere yaptın diye ben de 1 kere yaptım. Topla 7000 TL'ye monitörlü sistem de görelim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sana katılıyorum. Böyle bir sistemi +80 olmayan bir psu emanet etmek Kumar oynamak gibi.

Attığım sistemi bence alabilirsiniz çünkü stoklar her an tükeniyor dün de vardı stok dün tükenmişti bugün yeniden gelmiş stoklara. İstersen kendi kanalından oyun testlerine bak memnun kalırsan oyun FPS değerlerinden alabilirsin. Çünkü 1300TL daha ucuz normalde bu sistem monitörsüz 7000TL civarlarına geliyor bence al. Sonra ise yeniden para biriktirip belki işlemci soğutucu alabilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı