7000TL monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
7000-7500

VeeqX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, bu ayın sonu ya da yıl başında yeni bilgisayar alacağım. Babam bana 7000TL(+-500) sınır koydu. Normalde kendim toplayabilirdim ama biraz bu konularda eksiğim ve akıl akıldan üstündür demişler. Sizden ricam bana gidip mağazadan tıpış tıpış alıp eve tıpış tıpış götürebileceğim güzel bir sistem önerirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
Not: Arkadaşlar lütfen ekran kartı olarak 1660 önermeyin nedensizce o ekran kartından hiç haz almıyorum. RX 5500 XT falan önerirseniz daha mutlu olurum.
Monitör olarak şu iki monitörü düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:

2 tane:

hocam açıklamada gidip tıpış tıpış alabileceğim bir şey istemiştim ve 1660 olmamasını özellikle rica etmiştim ama :D

2 tane:

hocam açıklamada gidip tıpış tıpış alabileceğim bir şey istemiştim ve 1660 olmamasını özellikle rica etmiştim ama :D

Hocam bu bütçede 1660 harici bir kart alırsanız tatmin olmazsınız. Bu bütçedeki en iyisidir 1660.
Hocam tamam haklısın çünkü herkes 1660 öneriyor ama mağazaya gidip sistemi alıp gelmek istiyorun ve çoğunluk akakçeden hesaplamış fiyatları yardımcı olursun çok sevinirim.

Geri
Yukarı