7000TL monitör dahil sistem toplama

HayaletNinja

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. 144Hz monitör olursa çok iyi olur. Valorant, CS:GO, LoL gibi oyunlar oynuyorum. 144 Hz monitör olursa FPS 144'den bir tık üst olursa iyi olur, önerilerinizi bekliyorum. :) (Ya da bunun yerine konsol mu alsam? Nintendo çok istiyor.)

Selamlar. 144Hz monitör olursa çok iyi olur. Valorant, CS:GO, LoL gibi oyunlar oynuyorum. 144 Hz monitör olursa FPS 144'den bir tık üst olursa iyi olur, önerilerinizi bekliyorum. :) (ya da bunun yerine konsol mu alsam? Nintendo çok istiyor.)

Gürcistan'dan PS5 alsan cebinde 3000TL kalır ve o parayla oyun, kulaklık falan alabilirsin.

Bir gidip gelen akraban yok mu ben bu ay Gürcistan'dan PS5 alacağım orada
Aslında konsol sevdam çok yok hep bı bilgisayarim olmasını istedim PS3 ilk çıktığında aldirmistim ama 1 yıl ya kullandım ya kullanmadım sonra sadece YouTube için kullandım kuzenlerim istedi onlara veridim ondan PC çok iyi olur iyi akşamlar.

Aslında konsol sevdam çok yok hep bir bilgisayarim olmasını istedim PS3 ilk çıktığında aldirmistim ama 1 yıl ya kullandım ya kullanmadım sonra sadece YouTube için kullandım kuzenlerim istedi onlara veridim ondan PC çok iyi olur iyi akşamlar.

Tamam hemen size göre PC buluyorum.
Monitör: https://www.n11.com/urun/hp-22x-215-6ml40aa-1-ms-144-hz-hdmivga-freesync-full-hd-led-m
Bilgisayar: Phantom XT Bronze [webtekno] I R3 3300X GTX 1650 4GB DDR4 8GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
(RAM'i 16 GB yap)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı