7000TL monitör önerisi

@Lyc geçen gün bana fanboy diyordunuz şu an kendiniz fanboyluk yapıyorsunuz. ASUS TUF serisi monitörler genel olarak kronik sorunlu. Dell olan alınır.

Kronik sorunlu olan monitörler sadece ASUS'ta yok, ayrıca monitoru FHD olduğunu sandığım için alınmaz dedim. Biraz düzgün okursanız sonradan yazdığımı.

Ve 2-3 gün önce olan ekran kartı muhabeti ile ne alakası var? Konu sahibi monitör önerisi istiyor, buraya çocukca davranışlarını yazma lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik sorunlu olan monitörler sadece ASUS'da yok ayrıca monitoru FHD olduğunu sandığım için alınmaz dedim biraz düzgün okursanız sonradan yazdığımı.
TUF serisi sorunlu diyorum. Marka önerinizin yanlış olduğunu söylüyorum ve yine saçma spaan bahaneler ile karşı çıkmaya çalışıyorsunuz, aynı senaryo.
Şimdi gelip mesajları oku yazmayın, TUF serisine iyi demenize yorum yapıyorum.

Hala çocukça davranış diyor, sana kişiliğini söylüyorum kendine bir düzen vermen için.

TUF serisi sorunlu diyorum. Marka önerinizin yanlış olduğunu söylüyorum ve yine saçma spaan bahaneler ile karşı çıkmaya çalışıyorsunuz, aynı senaryo.
Şimdi gelip mesajları oku yazmayın, TUF serisine iyi demenize yorum yapıyorum.

Hala çocukça davranış diyor, sana kişiliğini söylüyorum kendine bir düzen vermen için.

Monitörü önermem fanboyluk olmuyor hocam kendim yıllardır kullandığım ürünün yorumunu yapıyorum siz kullanırısınız sorun çıkabilir ama bence çıkmadığı için böyle yorum yapıyorum.

Monitörü önermem fanboyluk olmuyor hocam kendim yıllardır kullandığım ürünün yorumunu yapıyorum siz kullanırısınız sorun çıkabilir ama bence çıkmadığı için böyle yorum yapıyorum.
Çoğunlukta sorun çıkıyor, bir ürünün sizde sorunsuz olması iyi olduğunu göstermez.

Çoğunlukta sorun çıkıyor, bir ürünün sizde sorunsuz olması iyi olduğunu göstermez.

Benim gördüğüm kısmı bu aldığım ürünün yorumunu yapıyorum Dell daha kaliteli olabilir öyle ise onu almalı ben illaki gidip ASUS TUF alacaksın diye bir zorlama mı yapıyorum 😂

Geri
Yukarı