7000TL televizyon önerisi

55" olan modelini tavsiye ederim, LG ya da BOE (genellikle LG) IPS panel kullanılıyor bu modelde. Smart özelliği gayet akıcı ve hızlı hatta MI BOX 4K'dan seri.

50" olanında ise Panda VA panel kullanılıyor. Diğer seriler IPS panel.

Hocam ben de bu televizyonu düşünüyordum ve almak üzereydim fakat arayüz akıcılığı konusunda tereddüt ettim bu yorumunuz içimdeki tereddütleri kırdı. Hocam siz bu televizyona sahip misiniz eğer öyleyse birkaç soru sorabilir miyim?

Hocam ben de bu televizyonu düşünüyordum ve almak üzereydim fakat arayüz akıcılığı konusunda tereddüt ettim bu yorumunuz içimdeki tereddütleri kırdı. Hocam siz bu televizyona sahip misiniz eğer öyleyse birkaç soru sorabilir miyim?
Ben 43" olan modelini kullanıyorum. Projeksiyonum olduğu için daha büyük ekran almak istemedim.
Hocam TV çok seri, smart kısmı stabil çalışıyor şu an tek eksisi Disney+ henüz yok ama gelir diye düşünüyorum. Disney harici ihtiyaç duyacağın her şey var.

Kumandasında 6 tane favori tuşu var ve uygulamalar bu tuşlara atanabiliyor.

Ben 43" olan modelini kullanıyorum. Projeksiyonum olduğu için daha büyük ekran almak istemedim.
Hocam TV çok seri, Smart kısmı stabil çalışıyor şu an tek eksisi Disney+ henüz yok ama gelir diye düşünüyorum. Disney harici ihtiyaç duyacağın her şey var.

Kumandasında 6 tane favori tuşu var ve uygulamalar bu tuşlara atanabiliyor.

Peki kanal geçişleri hakkımda ne soylersiniz hocam gordugum tek olumsuz konu buydu.

Geri
Yukarı