7000TL yayın odaklı sistem toplama

beatkey

Kilopat
Daha fazla  
Genellikle CS:GO yayını yapmayı düşünüyorum ki monitörü de iyi bir şey alacağım. Yani en az 250-300 FPS alacağım bir bilgisayar toplamam gerekiyor. Ryzen veya Intel marka takıntım yok. Güncel oyunları da arada bir oynamak isterim. Bütçem 7000 civarı. Sistem önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasayı Spec-Delta yerine Spec-05 550W 80+ yaparsanız tam 7000 olur.
ss409.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sistemde alınabilir ancak işlemci 3600 yapıldığında 7300TL oluyor ve anakartı yükseltince daha da artıyor. 2060 Super için değer diyorsanız bakabilirsiniz, siteyi de iyice araştırın.
Benim topladığım sistemin sitesi:

Kasayı Spec-Delta yerine Spec-05 550W 80+ yaparsanız tam 7000 olur.
Eki Görüntüle 547670
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sistemde alınabilir ancak işlemci 3600 yapıldığında 7300TL oluyor ve anakartı yükseltince daha da artıyor. 2060 Super için değer diyorsanız bakabilirsiniz, siteyi de iyice araştırın.
Benim topladığım sistemin sitesi:
İşlemciyi ryzen 7 3700x ekran kartını 1660 ti yapsak nasıl olur?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı