7000TL'ye kadar telefon önerisi

Resull0

Hectopat
Arkadaşlar hepinize merhaba, öncelikle bütçem fazla yok, 7000'i geçmesin. Telefonda oyun oynamıyorum, sosyal medyada falan takılıyorum. Şarjı iyi gitsin bir de uzun ömürlü olursa sevinirim.

Arkadaşlar hepinize merhaba, öncelikle bütçem fazla yok, 7000'i geçmesin. Telefonda oyun oynamıyorum, sosyal medyada falan takılıyorum. Şarjı iyi gitsin bir de uzun ömürlü olursa sevinirim.

8/128 modeli.

Yazılım bazından Samsung ve Apple dışındaki telefonlar çok sıkıntılı bence. Xiaomi Note 9 Pro vardı bende telefon kendi kendine kapanıp açılıyordu hatta gece yapıyordu balkona koyuyordum patlayacak diye neredeyse. Şarj soketi takılıyken sürekli şarjdan çıkıp giriyordu 30-40 kere. Sonralardan kamera vs berabat olmaya başladı. Şu anda kullandığım tel Realme GT2 Pro neredeyse Samsung S22 Ultra'nın özellikleriyle aynı kamera haricinde. Samsung 04S'e bakmanı öneririm.

Mesele SAR değerleri olarak şu anda Samsung 2'li anten kullanıyor ve piyasadaki en düşük radyasyon seviyesinde. Değer bazından 0.08 civarlarında Amerika'da kabul edilebilen değer 8.0 diye biliyorum. Evrensel de 10.0. sağlık açısından da iyi bir tercih olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım bazından Samsung ve Apple dışındaki telefonlar çok sıkıntılı bence. Xiaomi Note 9 Pro vardı bende telefon kendi kendine kapanıp açılıyordu hatta gece yapıyordu balkona koyuyordum patlayacak diye neredeyse. Şarj soketi takılıyken sürekli şarjdan çıkıp giriyordu 30-40 kere. Sonralardan kamera vs berabat olamya başladı. Şu anda kullandığım tel RELMA GT2 Pro neredeyse Samsung S22 Ultra'nın özellikleriyle aynı kamera haricinde. Samsung 04S'e bakmanı öneririm.

A04s depolamasıyla süslenmiş çöptür.

Arkadaşlar biri telefon öneriyor o diyor alınmaz bu diyor alınmaz ben şimdi ne yapayım anlamadım. Telefon önerdiğiniz zaman sebeplerini de yazarsanız iyi olur.

Geri
Yukarı