7000TL'ye RGB Klavyeli Gaming Laptop Önerisi

Ege_s35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Elimdeki bilgisayarı alalı 5 yıl oluyor ve artık değiştirmek istiyorum. Forza gibi yeni çıkmış oyunlarda hafif donma yaşıyorum. Bu yüzden değiştirmek istiyorum. Ben sadece kırmızı ışıklı ve kırmızı detaylı bilgisayarlardan nefret ederim. Renklerin benim üzerindeki etkisi büyüktür. Kusturabilir ve başımı dödürebilir, daraltabilir beni renkler. O yüzden RGB klavyeli olsun istiyorum ki durumuma göre klavyenin rengini değiştirebileyim. Önceliğim Asus, MSI, HP ve Monster olarak sırayla :

Asus > MSI > HP > Monster olarak sıralanabilir.

Bulursanız güzel bilgisayarlar benimle paylaşırsanız mutlu olurum. Teşekkürler :)

Oyun oynamak dışında seyahat iş gibi işlerde kullanmayacaksan Gaming Laptop tercihinde sakın bulunma. O fiyata Gaming Laptop'un yapabileceklerinden çok daha iyi ve daha uzun ömürlü olarak kullanabileceğin ve aynı zamanda ışıklaını driver veya tuş kombinasyonları ile değiştirebileceğin klavyeye sahip çok daha kral bir bilgisayar alabilirsin.
* Ryzen 5 2600
* B450M model 4 slot anakart adı bulmaya üşendim
* Corsair Vengeance 2X8GB LPX 3200MHz
* MSI GeForce GTX1660Ti
* Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB
* Cooler Master Masterkeys Lite RGB Klavye
gibi bir sistem alacağın gaming laptoptan çok daha iyi olacaktır inan bana. Sadece oyun oynayacaksan kesinlikle gaming laptop alma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı