7000TL'ye sistem önerisi

Katılıyorum. Bakınız ben de 5 bin tl üzeri sistem kuracağım. Üyeliğimin öncesinden beridir forumu takip ediyor, öğreniyorum. Açıkçası hayali sistem konusunu bir insan niye açar anlamıyorum. Aylar öncesinden açmıyorum konuyu o kadar. İyi forumlar dilerim.(Şimdiden belirteyim de sürpriz olmasın hayali diye... )

Anakartı iade etme şansın var mı? Z97 anakart alıp ileride Broadwell işlemci takabilirsin. Z97 MPower Max AC öneririm.

O güç kaynağı ne öyle şehir trafosu alaydın ? Şaka bi yana güç kaynağı biraz fazla olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağını cx 750 al kalan parayı ne yaparsan yap. Ram'in cl değerleri 9'dan yukarı kesinlikle alma.

o güç kaynağı ne öyle şehir trafosu alaydın ? şaka bi yana güç kaynağı biraz fazla olmuş.
gülmekten öldüm yaa varmı kaliteli öneriniz
Anakartı iade etme şansın var mı? Z97 anakart alıp ileride Broadwell işlemci takabilirsin. Z97 MPower Max AC öneririm.
Broadwell işlemcili bir canavar. Kardesime hediye olarak toplamak istiyorum ama bir kaç ay sonra bu tabi.
Herzamanki gibi abartı paralar hayali sistemler.
Resime gel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…