7000TL'ye sistem önerisi

Yetkili birine buradan sesleniyorum. Lütfen konuyu gereksiz yere kirleten, gereksiz yere mesaj atanlar ceza alsın.

Sapphire falan karıştırmayın ya. :D Ekran kartında sadece performans önemli değil firmanın verdiği destek de önemli. Asus sürekli yeni güncel driver çıkartan bir firma. Bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus'un kalitesi tartışılmaz ama R9 Asus serisinde genel bir sorun var. Yani servisle çözülecek bir sorun değil bu. Tasarımı yüzünden soğutma sorunlu.

Vay be bende 3000 TL'ye sistem topladım. Bu sistemi görünce şuan kendi bilgisayarımdan soğudum, yapmayın etmeyin, böyle sistemler bir çok kişiyi kıskandırır. :) Hayırlı uğurlu olsun, tavsiye edilecek bir şey yok her şey muazzam :)

Sistem hayal diyenlere gelsin. Bu konuyu tamamen unutmuşum. Sistem hayal diyenler üzülecektir.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    180,2 KB · Görüntüleme: 118
Sistem hayal diyenlere gelsin. Bu konuyu tamamen unutmuşum. Sistem hayal diyenler üzülecektir.
Üzüleceğim falan yok. Sadece böyle konuları %90'ı hayali olduğu için hayali olduğunu düşünüyorum demişim. Hayırlı olsun ancak 7000 TL'lik bir sistemde 970 görmek beni üzüyor açıkcası. Önceki sayfalara bakmadım belki bütce düşmüş olabilir. Güle güle kullan :)

Üzüleceğim falan yok. Sadece böyle konuları %90'ı hayali olduğu için hayali olduğunu düşünüyorum demişim. Hayırlı olsun ancak 7000 TL'lik bir sistemde 970 görmek beni üzüyor açıkcası. Önceki sayfalara bakmadım belki bütce düşmüş olabilir. Güle güle kullan :)
Bir kaç arkadaşım o dönem 970 önerdi bende aldım. Bu güne kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı