700mm mouse pad tavsiyesi

Bütçe
500

deMarc

Kilopat
Şu an Razer'ın kare boyutlarda ufak (300mm sanırım) bir mouse Pad'ini kullanıyorum ama masada kayma yapıyor. Hem mouse hem de klavyeyi üzerine koyabileceğim bir pad arayışındayım ama masam biraz ufak. 730mm genişliğinde bir masam var. Bu yüzden 900Mm'lik geniş modelleri alamıyorum.

700mm mouse pad diye aratınca genelde ucuz markalar çıkıyor, onların da kalitesi güven vermiyor. NZXT'nin şu modelini buldum, biraz pahalı ama bu ölçülerde başka seçeneğim yok gibi.

Bunun siyahını almak isterdim, bu leke tutacak bir şeye benziyor ama siyahı da stokta yok sanırım. Amazon İtalya'da var ama 580 TL'ye geliyor o da.

Var mı? Bu ölçülerde bir mouse pad öneriniz iyi kalitede?

Son düzenleyen: Moderatör:
Leke belli ettiği için olumsuz yorumlar yapılmış. Bence hiç bulaşma.

Yok hocam ya zaten onu almam ama siyahı da 590 TL falan ediyormuş, o kadar verilir mi emin olamadım.

Şimdi şu modeli buldum, leke bırakır mı bilmiyorum ama sanırım bunu alacağım fiyatından ötürü:

Son düzenleme:
Hepsi dahil 413.56 TL tutuyor fakat Japon dalgası stokta kalmamış.

Attığım Logi’yi aldım zaten hocam az önce. Baktım yorumlar çok olumlu, NZXT’deki gibi leke bıraktığı belirtilmemiş, fiyat uygun ve taksit de yapılabiliyormuş, aldım geçtim bakalım ne çıkacak hayırlısı artık. Teşekkür ederim.

Attığım Logi’yi aldım zaten hocam az önce. Baktım yorumlar çok olumlu, NZXT’deki gibi leke bıraktığı belirtilmemiş, fiyat uygun ve taksit de yapılabiliyormuş, aldım geçtim bakalım ne çıkacak hayırlısı artık. Teşekkür ederim.
Umarım istediğin kalitede çıkar. Şimdiden hayırlı olsun. ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı