700TL bütçe CS:GO PUBG için yayın için kullanabileceğim bir kulaklık tavsiyesi!

Oztrkyasin10

Decapat
Arkadaşlar merhaba, 700 TL bütçem var CS:GO PUBG gibi FPS oyunlarında rahat ses kasabileceğim bir kulaklık almak istiyorum.
Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries arctis 5 2019 veya Logitech g633. G633 kullaniyorum. Cok guzel. Ancak arctis 5 2019 uda deneme firsatim oldu ve oda cok guzel.

Arkadaşlar MSI B360M Pro-VD anakarta sahibim ayrıca ses kartı almama gerek var mı birde oyunlar için 7.1 almam daha iyi olmaz mı önerdiğiniz kulaklıkları diğer kulaklıklardan ayıran belirgin özellikleri benimle paylaşırsanız sevirim.
700TL bütçeyle pişman olmak istemediğim sesleri iyi ayıran özellikle PUBG gibi üst düzey kulaklık ihtiyacını tamamen karşılayacak bir kulaklık almak istiyorum.
cooler master mh752 nasıl sizce 7.1 kendi ses kartıda mevcut

Son düzenleme:
Arkadaşlar MSI B360M Pro-VD anakarta sahibim ayrıca ses kartı almama gerek var mı birde oyunlar için 7.1 almam daha iyi olmaz mı önerdiğiniz kulaklıkları diğer kulaklıklardan ayıran belirgin özellikleri benimle paylaşırsanız sevirim.
700TL bütçeyle pişman olmak istemediğim sesleri iyi ayıran özellikle PUBG gibi üst düzey kulaklık ihtiyacını tamamen karşılayacak bir kulaklık almak istiyorum.
cooler master mh752 nasıl sizce 7.1 kendi ses kartıda mevcut
Cooler master, gamepower, rampage vb. firmalardan uzak durmaniz o fiyat bandinda steelseries, razer, logitech gibi markalar varken yarariniza olur.Logitech G633 ve Steelseries Arctis 5 2019. Ikiside 7.1 ayrica ikisindede cikarilabilir kablo var. Logitech bu konuda bir adim one geciyor. Cunku Kablolari orgulu. Ayrica Logitech G633 alirsaniz amazon uzerinden alirsaniz eger Amerika Garanti Servisine dahil oluyorsunuz . Bu da urunde sorun yasadiginizda olusturdugunuz destek taleplerine neredeyse 1 saat icinde(is saatleri icinde ise) cevap alabiliyorsunuz. Size 0 urun gonderiyorlar. Eski urunde elinizde kaliyor, bir yere gondermiyorsunuz. Ancak steelseries te hic sorun yasamiyorsunuz ki garanti ye ihtiyac duyasiniz :) Orasi da size kalmis. Bozulsa bile sifir urun almak mi, elinizdeki ile bozulmadan uzun yillar idare etmek mi? Ha buradan su sonucu cikarmayin sakin Logitecg cok dandik. Benden kaynakli kulaklik kirilmisti yenisini gonderdiler. Bundan bahsediyorum. Ikiside cok guzel kulakliklar. Ve ikiside USB ile ses aliyor. Yani kulakligin icinde kendilerine ait ses kartlari var. Anakartlarda zaten ses karti var. Olurda cok asiri profesyonelseniz bu bana yetmiyor diye ses karti alirsiniz, ki oda 3.5mm kablo ile ses aliyorsaniz. Hangisinin tasarimi daha cok hosunuza gidiyorsa onu alin derim. Ikiside ayni ozellikli.

MH751 veya MH752 alabilirsiniz. MH751 26 Ohm olduğu düşünülürse çok rahat sürebilirsiniz. Zaten FPS türü oyunlarda 7.1 kullanmanızı önermeyeceğim için MH752 sonraki tercih olmalı. 7.1 açar başka oyunlar oynarım, film izlerim veya arada laptopum var ona takarım diyorsanız MH752 tercih edebilirsiniz.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim MH751 ve Arctis 5 2019 arasında kaldım çok kararsızım .
Ek olarak MH751'in MH752den artısı 26 ohm olmasımı oyun oynarken 7.1 olmasının bir artısı yok mu yani neden 7.1 yerine stereo öneriyorsunuz teşekkürler

@Oztrkyasin10 Benim tercihim MH751 veya 752 olurdu çünkü forumda önerdiğimiz kulaklıklardır. MH752'nin MH751'e göre fazlalık olarak usb ses kartı olduğu için 7.1 kullanma şansı ve kötü ses kartlarında usb ses kartı sayesinde verebileceği performans var. 7.1 kulaklıklardan gerçek 7.1 ses almıyorsunuz. Kulaklığınızın içinde siz ne yaparsanız yapın sağ ve solda olmak üzere 2 sürücü var. Herhangi bir stereo kulaklığa internetten yazılım indirip sanal 7.1 sesi alabilirsiniz. FPS oyunlarında stereo daha doğrusal ve mesafesi daha tahmin edilebilir bir ses verecektir.

Not: Ses kartı bir kulaklığı süremezse oluşacak sorun ses seviyesi düşüklüğü olacaktır.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim MH751 ve Arctis 5 2019 arasında kaldım çok kararsızım .
Ek olarak MH751'in MH752den artısı 26 ohm olmasımı oyun oynarken 7.1 olmasının bir artısı yok mu yani neden 7.1 yerine stereo öneriyorsunuz teşekkürler
Cooler master kulaklik fotograflarina bakmani oneririm. Hepsinin kablosu soyulmus, kulak pedleri soyulmus. Ayrica bir oyuncu ekipmani icin Steelseries varken Cooler Master kim oluyor? Arctis 5 2019 al kafan rahat bir sekilde keyfine bak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı